دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

بیسو (Bisu)

بیسو (BISU) نام برند خودرو سازی در پکن است که طراحی و تولید خودرو های کراس اوور و ون را انجام می دهد. این برند در سال 2015 تاسیس شده است و دفتر مرکزی این برند در چونگ چینگ چین قرار دارد.

بیسو یک برند خودرو سازی است که زیر مجموعه ی شرکت چونگینگ بیسو می باشد که این مجموعه نیز زیر مجموعه ی جوینت ونچر Beiqi Yinxiang است که یک سرمایه‌ گذاری مشترک بین گروه خودرو سازی پکن و گروه یینشیانگ محسوب می شود.

لوازم یدکی بیسو

از محصولات این کمپانی خودروسازی در ایران T3 و T5 است. شرکت سیف خودرو دو مدل کراس اور T3 و T5 را در شرکت مرتب خودرو به تولید رسانده است و به بازار داخلی ایران عرضه می‌کند.

قیمت انواع مدل ماشین های شرکت بیسو

بیسو تی 3 (BISU T3) کراس اور جمع و جور متعلق به شرکت بیسو، تولید سیف خودرو است که در خط تولید شرکت سیف مونتاژ می گردد. پیشرانه T3 ، 1300 سی سی حجم دارد و قدرت 133 اسب بخار را به کمک توربو شارژ، تولید میکند. خودرو تی 3 در ایران با 3 تیپ و نیز با دو سیستم انتقال قدرت دنده ای، یا اتوماتیک CVT عرضه و تولید می شود.

خودرو بیسو تی 5 (BISU T5) نیز توسط سیف خودرو به بازار ایران عرضه می شود، از پیشرانه ای 1.5 لیتری که مجهز به توربو شارژ است و دارای قدرت 150 اسب بخار است بهره می برد. رقبای T5 در ایران را میتوان خودروهایی مانند چری تیگو 7 و همچنین بی وای دی S7 دانست.

مشخصات فنی و اطلاعات محصولات برند بیسو

خودرو بیسو T5 متعلق به شرکت بیسو و مونتاژ شده در ایران خودرو نسبتا بزرگی است. فاصله ی محوری 2760 میلی متری این خودرو نشان دهنده ی همین موضوع مهم است. البته از مهم ترین ویژگی های بیسو T5شرکت بیسو وجود سه ردیف صندلی است و ظرفیت 7 سرنشین می باشد. این ویژگی در بین خودروهایی که در بازارایران موجودند خصوصا در این بازه قیمتی به نوعی خارق العاده و منحصربه‌ فرد به شمار می‌ رود.

مراکز فروش و نمایندگی های لوازم و قطعات یدکی بیسو (Bisu)

خوردو بیسو T5 از شرکت بیسو از نظر طراحی و نگاه اول مدرن و زیبا به نظر می‌ رسد اما اگر با دقت بیشتر به آن نگاه کنیم، متوجه وجود ناهماهنگی‌ هایی می‌ شویم که در طراحی بدنه آن به چشم میخورد.

اگر دارای خودرو بیسو T5 و یا بیسو T3 هستید میتوانید برای تهیه ی لوازم یدکی و قطعات مورد نیاز خود به دلفد سایت مراجعه کنید و به آسانی نماینگی ها و فروشندگانی را که این لوازم یدکی را میفروشند را پیدا کنید.