دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

آمیکو (Amico)

آمیکو، یک گروه صنعتی جلفایی (جلفا محلی است بر مرز بین کشورهای آذربایجان، ترکیه و ارمنستان) می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این گروه و نیز آشنا شدن با تاریخچه و محصولات آن ها، طی ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

لوازم یدکی آمیکو

آمیکو، اقدام به توسعه و تاسیس شرکت ها و موسسات بسیار زیادی طی مدت 30 سال کرده است. من جمله می توان به طراحی و تولید انواع و اقسام لوازم مورد نیاز صنعتی اشاره کرد. از این موارد می توان تراکتور ها و ادوات کشاورزی، انواع موتور سیکلت، کلاه ایمنی موتور سیکلت، انواع باتری، انواع کولر های گازی، آبرگرمکن های خورشیدی به هدف استفاده از انرژی سالم و رایگان خورشید، تولید انواع پانل های سقفی و دیواری ساندویچ پنل، تولید انواع رنگ های پودری الکترواستاتیک و غیره را نام برد.

انواع مدل ماشین های آمیکو

خوب است بدانید گروه آمیکو همواره سعی بر آن داشته که از جدید ترین تکنیک های و استراتژی های مدیریت و فروش جهان بهره ببرد. و البته لازم به ذکر است که علاوه بر توجه به این موضوع، امیکو همواره بر حفظ کیفیت و جلب نظر مشتریانش تاکید و توجه زیاد داشته و برای این موضع بسیار تلاش کرده است.

مشخصات فنیو اطلاعات کامل خودورهای شرکت آمیکو (Amico)

از خودرو های تولید شده توسط این گروه صنعتی می توان به انواع ماشین های سنگین، ماشین های سبک، و همچنین پیکاپ ها اشاره کرد. من جمله مدل های EM6 ،M5.2 ،M1929C ،M1929D و غیره. این گروه صنعتی، شرکت تولیدی بزرگی با نام ارس خودرو دیزل دارد. این شرکت توانسته با استفاده از تکنیک های مهندسی خرید و فروش، پیشرفت بزرگی نصیب این گروه صنعتی نماید و با بهره گیری از محصولات و تکنین های شرکت های دیگر خودرو سازی مثل شرکت های اروپایی و آسیایی، پله های ترقی را به خوبی طی نماید.

لیست مراکز و نمایندگی های فروش لوازم و قطعات جانبی آمیکو

از دیگر اقدامات مفید و چشمگیر این گروه، می توان به احداث مراکز آموزش کاربردی خودرو ها اشاره نمود. طی این آموزش ها به کارکنان و نمایندگی های خدمات پس از فروش آموزش داده می شود که چطور از امکانات و تجهیزات در دسترس خود استفاده کنند و محصولات خود را تعمیر و نگهداری نمایند. این اقدام سبب ارتقا کیفیت محصولات و خدمات نیز می شود. چراکه باعث افزایش سطح دانش و آگاهی کارکنان می گردد.