دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

تولیدکننده انواع فنر خودروهای داخلی

تولیدکننده انواع فنر خودروهای داخلی

شرکت پارس فنر، تولیدکننده انواع فنرخودروهای داخلی

بنیانگذار و موسس شرکت پارس فنر آقای مهندس احمد جلیلی تنها فارغ التحصیل از دانشکده مهندسی متالورژی دانشگاه صنعتی شریف (آریامهر سابق) در سال 1349 میباشند که ایشان پس از اتمام دوره خدمت نظام وظیفه با درجه ستوان دومی در ارتش در سال 1351 توسط جناب آقای پرویز نصیرپور رئیس هیئت مدیره شرکت تولیدی زر وابسته به گروه صنعتی رنا به عنوان رئیس کنترل کیفی دعوت به همکاری شدند که به ترتیب مسئولیت رئیس کنترل کیفی، مدیریت تولید، مدیریت فنی و مدیریت کارخانه را تا سال 1358 برعهده داشتند.

از سال 1361 الی 1363 مدیریت کارخانه فنرسازی خاور وابسته به گروه صنعتی خاور که در حال بهره برداری بود را برعهده گرفتند و آن شرکت را ضمن بهره برداری آزمایشی به ظرفیت کامل رساندند .

در سال 1363 شرکت پارس فنر را با استفاده از تجارب و دانش اکتسابی خود تاسیس نموده و اولین کارخانه تولید انواع فنر پارابولیک در ایران را به بهره برداری رساندند.

شرکت پارس فنر توانست با مدیریت آقای احمد جلیلی گامی موثر در جهت خودکفائی صنایع کشور برداشته و ضمن تامین نیازمندی های کارخانجات خودروسازی کشور، قسمتی از تولیدات خود را به آمریکای شمالی بخصوص کانادا باتوجه به مرغوبیت کالا صادر نماید.

تاسیس و راه اندازی شرکت پارس فنر موجب قطع واردات انواع فنرخودروهای داخلی از کشورهای رقیب از جمله هندوستان، چین، مالزی و اروپا به ایران گردید.

شرکت پارس فنر (سهامی خاص) با استفاده از مدرنترین ماشین آلات فنرسازی دنیا از کشورآلمان و با حمایت وزارت صنایع در سال 1363با مجوز تولید 3500 تن انواع فنر تخت خودرو ، واگن قطار، تریلرهای کشاورزی و انواع فنرهای پارابولیک خودروهای سنگین تاسیس گردید و درسال 1367 توانست به مرحله بهره برداری رسیده و توسط معاون محترم رئیس جمهور وقت افتتاح گردید.

شرکت پارس فنر درسـال 1383 توانـست با دریـافت مجوز طرح توسعه از وزرات صنایع استان مرکزی و افزایش سرمایه گذاری و ایجاد سالن تولید، توسعه و خرید ماشین آلات جدید ظرفیت تولید را به 10000 تن درسال برساند.

شرکت پارس فنر افتخار دارد باتولید حدود 3000 نوع فنرهای تخت و پارابولیک از صخامت 5 میلیمتر الی 50 میلیمتر مربوط به انواع خودروهای سواری، وانت، کامیون، اتوبوس، واگن قطار و تریلرهای کشاورزی توانسته است قسمت عمده ای نیازهای داخلی را تامین و قسمتی دیگر از تولیدات خود را صادر نماید.

شرح فعالیت ها

کلیه ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز طرح از پیشرفته ترین و مدرن ترین کاخانجات سازنده ماسین آلات فنر سازی دنیا از جمله پرول و لهمن ، برتمن گیرکه ، تیده و … خریداری و نصب گردیده است.

کارخانه پارس فنر با سرمایه گذاری و دانش فنی موسسین شرکت و کارکنان مجرب و کارآزموده و با استفاده از مواد مرغوب و همچنین با استفاده از ماشین آلات پیشرفته دنیا که مشخصات تعدادی از آنها به شرح زیر می باشد به تولید انواع فنر خودرو اشتغال دارد.

آشنائی با خط تولید شرکت پارس فنر

کارخانه پارس فنر با سرمایه گذاری و دانش فنی مؤسسین شرکت و سوابق40 ساله در کارخانجات فنر سازی و کارکنان مجرب و آزموده با استفاده از مواد مرغوب و همچنین با استفاده از جدیدترین و مدرنترین ماشین آلات پیشرفته دنیا که مشخصات تعدادی از آنها به شرح زیر می باشد به تولید انواع فنر خودروها اشتغال دارد.

 1. سه خط کامل اتوماتیک برش و سوراخکاری
 2. سه خط کامل خم چشمی فنر
 3. خط کامل اتوماتیک نورد پارابولیک با کنترل CNC و کامپیوتر با آخرین تکنولوژی آلمان
 4. سه خط کامل نورد و پرسکاریسه سیستم کامل عملیات حرارتی
 5. دو سیستم کامل شن زنیسیستم کامل ترک سنج
 6. دو سیستم تابگیری و بادگیری و مونتاژ
 7. سیستم کامل رنگ الکترواستاتیک
 8. خط کامل تولید بوشهای بی متال و برنجی
 9. دستگاههای آزمایش نیرو، خستگی و سختی و رنگ فنر
 10. دستگاه کاملا ً کامپیوترایز اسپکتور فتومتر جهت تجزیه شیمیایی فولاد فنر
 11. سیستم کامل چاپ دیجیتالی شماره زنی و قید مشخصات بر روی فنر

آدرس: تهران، بزرگراه شیخ فضل الله نوری بعد از پل ستارخان نرسیده به پل شهرک آزمایش خیابان شهید شوریده (22) پلاک شرکت پارس فنر

شماره تماس: 02188250070

بیشتر

دلفد هیچ‌ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌ تر معامله کنید.
گزارش مشکل آگهی
ثبت آگهی خودرو

پیشنهادهای شگفت انگیز دلفد