دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

تولید قطعات صنعتی آهنی و غیرآهنی

تولید قطعات صنعتی آهنی و غیرآهنی

فورج کاری میرزائی ، تولید قطعات صنعتی آهنی و غیرآهنی

مجموعه صنعتی تولیدی میرزایی بعنوان یکی از واحدهای شاخص پرسکاری و فورجکاری در سال 1380 با همت برادران میرزایی(مؤسسین) و با مدیریت جناب آقای شهروز میرزایی با هدف مشاوره، طراحی و تولید قطعات صنعتی در تبریز شروع به فعالیت نمود. عمده فعالیت های شرکت با تمرکز ویژه بر فورجکاری، خصوصا فورج گرم برای تولید اکثر قطعات با جنس های مختلف، اعم از فلزات آهنی و غیر آهنی صورت می پذیرد. وجود ماشین آلات مدرن و تکنولوژی های روز دنیا و نیروی متخصص و متعهد توانسته این واحد صنعتی را در بین رقبای خود بعنوان یک واحد برتر معرفی سازد و موجبات همکاری با شرکت های بزرگ و موسسات فعال صنعتی کشور را فراهم آورد. فورج میرزایی از بدو تاسیس با ایدئولوژی تولید محصولات با کیفیت بدنبال بهره گیری از استانداردهای روز دنیا و مدیریت کیفیت و کیفیت افزایی بوده است. از این رو این واحد توانسته به همت متخصصان و کارشناسان کارآزموده خود موفق به اجرای پروژه های طراحی در صنایع مختلف شود، بطوریکه در حال حاضر گستره فعالیت خود را در تولید انواع قطعات صنعتی خودرو(جلوبندی)، قطعات تراکتور، قطعات ریلی و انواع پیچ و مهره ها پیش می برد. ضمنا این مجموعه با ایجاد بستر اشتغال موجبات اشتغال بیش از 60 نفر بصورت مستقیم را فراهم آورده است،که این مورد لبخند را بر لبان ما می آورد.

مشتریان ما:

شرکت مهندسی و تامین قطعات تراکتور سازی

شرکت خدمات صنعتی تراکتور سازی ایران

شرکت تولیدی امیرنیا

شرکت موتوژن

صنایع ریلی ایران

و دیگر شرکت های معتبر…

اینکه بتوان در میان حجمه ای از تولید کنندگان، قطعاتی با کیفیت را یافت، کار دشواری است. اما اینکه از خودمان بپرسیم چرا محصولات فورج میرزایی؟! سوالی است که بایست ما به شما پاسخ دهیم. در واقع پاسخ این سوال در ایدئولوژی این مجموعه ی منسجم و حرفه ای نهفته است. چرا که این مجموعه از همان ابتدا، چند اصل را بعنوان خط مشی خود انتخاب نموده و بر آنها معتقد و پایبند بوده است.

1- ایجاد محیطی حرفه ای بر اساس دانش فنی و مهندسی، دستگاه آلات و تکنولوژی های نوین دنیای صنعت و نیروی انسانی متعهد و کارآزموده یکی از دغدغه های مهم این مجموعه بوده است و به آن جدیت می ورزد.

2- اهتمام به تولید محصولات با کیفیت و افزایش بهروه وری مجموعه، از طریق استفاده از منابع درجه اول، و پاسخ دادن به موقع به نیاز مشتریان و تحویل بدون فوت وقت.

3- ایجاد رابطه ی تعاملی و دوسویه بر اساس توجه به اصل اعتماد و تعهد در بین مجموعه و مشتریان، که اصلی است مهم که هیچ عامل درونی و بیرونی نمی تواند ما را از این امر مهم جدا سازد.

خط مشی

کارگاه پرسکاری و فورجکاری میرزایی با بیش از 20 سال سابقه درخشان در عرصه صنعت و تولید قطعات صنعتی بعنوان یکی از کارگاه های فعال در بازار ایرانی درخشیده است و این موفقیت را در سایه ی استقرار و بکارگیری از سیستم های مدیریت کیفیت و دستگاه آلات روز و مدرن دنیا و همچنین کارکنانی حرفه ای بدست آورده است. لذا این مجموعه بعنوان واحدی سازمان یافته و حرفه ای اهداف و اجرای اقدامات زیر را پیگیری می نماید:

احترام به جایگاه مشتریان و افزایش مشتری مداری

توجه و ارزش گذاری به انتظارات مشتریان، در راستای افزایش سطح رضایتمندی

ارتقای سطح آگاهی، دانش فنی، مهارت های عملی، روابط عمومی با رویکرد بهبود و کیفیت افزایی

دقت، سرعت عمل و افزایش کیفیت محصولات و کاهش ضایعات در فرآیند تولید

ایجاد محیطی مطلوب و حرفه ای، برای کارکنان مجموعه، بمنظور دستیابی به وحدت رویه

تحویل به موقع سفارشات مشتریان و پاسخگویی سریع

بهبود و ارتقای فرآیند محصولات و کارکنان مجموعه

اینجانب در نهایت با اعتقاد راسخ، خود را موظف و پایبند به موارد مندرج فوق می دانم، و استقرار کامل سیستم مدیریت کیفیت iso9001:2015 را بمنظور تامین منابع مورد نیاز و بازنگری دوره ای سیستم مدیریت کیفیت و اهداف آن را بر خود واجب می دانم و در این عرصه از هیچگونه تلاشی برای عرضه محصولات با کیفیت دریغ نخواهم کرد.

مدیر عامل – شهروز میرزایی

  آذربایجان شرقی – تبریز – جاده آذرشهر – سه راهی پتروشیمی – بعد از بازار آهن تبریز – فورج کاری میرزائی – 4134317917

بیشتر

دلفد هیچ‌ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌ تر معامله کنید.
گزارش مشکل آگهی
ثبت آگهی خودرو

پیشنهادهای شگفت انگیز دلفد