دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

بزرگترین تولید کنندگان قطعات پرسی و مجموعه های خودرو

بزرگترین تولید کنندگان قطعات پرسی و مجموعه های خودرو

شرکت قالب های صنعتی ایران خودرو ، بزرگترین تولید کنندگان قطعات پرسی و مجموعه های خودرو

1- شرکت قالب¬های صنعتی ایران خودرو با ظرفیت اسمی 500 تُن قالب و پنل گیج در سال 1373 در زمینی به مساحت 000/55 هزار مترمربع افتتاح گردید.

2- شرکت قالب های صنعتی ایران خودرو بعنوان بزرگترین شرکت قالبساز در خاورمیانه و یکی از بزرگترین تولید کنندگان قطعات پرسی و مجموعه های خودرو در سطح کشور می باشد .

3- 100درصد سهام این شرکت زیر مجموعه گروه صنعتی ایران خودرو می باشد .

4- شرکت قالبهای صنعتی ایران خودرو از 2 بخش (Businss Unit ) مجزا تشکیل شده است.

1/4- قسمت طراحی و ساخت قالبهای اصلی بدنه خودرو با دارا بودن پرسنل آموزش دیده و ماشین آلات به روز و پیشرفته توانایی طراحی و ساخت سالانه حدود 1500تن قالبهای بدنه خودرو را دارد که غیر از خودرسازان داخلی ، خودروسازان خارجی نیز مشتری این بخش از تولیدات شرکت هستند و بعنوان مثال طی سال گذشته حدود 1/1میلیون یورو طراحی و ساخت قالب به خارج صادر نموده است .

2/4-صنعت تولید قطعات پرسی و مجموعه ها که دارای خطوط پرسی G1 تا G3 بوده و فعالیت های مجموعه سازی نیز بصورت کاملتوانمندی تولید و مونتاژ مجموعه های اصلی بدنه خودرو راانجام میدهد.این بخش از شرکت توانایی تولید سالیانه حدود 20 میلیون قطعه پرسی و بیش از 3 میلیون مجموعه مصرفی در بدنه خودرو را نیز دارا می باشد .

5- شرکت قالبهای صنعتی ایران خودرو با توجه به نیاز صنعت و جامعه در سنوات قبلی مجموعه مرکز علمی کاربردی IKID را راه اندازی نموده و در حال حاضر دانشجویان متقاضی در این مرکز با مدیریت این شرکت در حال تحصیل می باشند .

6- در حال حاضر نیروی انسانی متخصص سازمانی در این شرکت در حدود 1000 نفر می باشد که با توانایی موجود در خصوص جذب فعالیتهای جدید وهمچنین ایجاد بسترهای مناسب با حمایت ارگان های مرتبط استان امکان جذب همین میزان نیرو طی یکسال آتی دور از دسترس نخواهد بود .

ماموریت :

شرکت قالبهای صنعتی ایران خودرو شرکتی دانش محور ، مبتنی بر ارزشهای سازمانی ، طراح و سازنده انواع قالبهای فلزی بدنه خودرو ، قالبهای پلاستیک ، قالبهای دایکست و تولید و مونتاژ کننده قطعات پرسی بدنه خودرو با ارائه محصولاتی رقابت پذیر در سطح جهانی و منطبق با استانداردهای کیفیت و زیست محیطی در راستای تحقق منافع کلیه ذینفعان در فعالیتهای تولیدی و خدماتی در بازارهای داخلی و بین المللی می باشد .

چشم انداز :

سازمانی پیشرو با کارکنانی رقابت پذیر و دانش بنیان در داخل و خارج از کشور با کسب رتبه نخست در خاورمیانه در حوزه طراحی و ساخت انواع قالبهای خودرو و تولید کننده برتر قطعات پرسی در کشور با قابلیت حضور در بازارهای بین المللی

ارزشها :

ما رهبران و کارکنان در راستای ارزشهای مشترک گروه صنعتی ایران خودرو با تلاش و پشتکار مضاعف درمسیر تعالی بر یادگیری وخلاقیت و کار تیمی ارج نهاده و با تمرکز برخواسته های مشتریان،‌احترام به انسانها و حفظ منافع ذینفعان ، خود را در رعایت موضوعات کیفیت محصولات ، زیست محیطی ، ایمنی و اجتماعی مسئول می دانیم .

نتایج استراتژیک :

سودآوری پایدار

دستیابی به کیفیت و قدرت رقابتی در بازارهای هدف

توسعه دانش فنی کارکنان در طراحی و توسعه محصولات بر اساس نیاز بازار و منطبق بر استانداردهای بین المللی

  البرز – کرج – کیلومتر 5 بزرگراه کرج قزوین – شرکت قالب های صنعتی ایران خودرو – 2634704005

بیشتر

دلفد هیچ‌ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌ تر معامله کنید.
گزارش مشکل آگهی
ثبت آگهی خودرو

پیشنهادهای شگفت انگیز دلفد