دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

تولدکننده همه فیلترهای سوخت هوا و روغن برای خودرو ها

تولدکننده همه فیلترهای سوخت هوا و روغن برای خودرو ها

فیلتر سرکان ، تولدکننده همه فیلترهای سوخت ، هوا و روغن برای خودرو ها

شرکت تولیدی و صنعتی فیلتر سرکان در سال 1353 خورشیدی در شهر سرکان تاسیس شد . سرکان، شهری از استان همدان است که در دامنه ی جنوبی الوند واقع است.

نام شرکت فیلتر سرکان نیز برگرفته از نام همین شهر است – سرکان – زادگاه بنیانگذران شرکت .

در آغاز بهره برداری حوزه تولید عبارت بود از ساخت فیلتر هوا برای خودوری های آن دوران . سپس حرکت به سمت تولید فیلترهای متنوع تر آغاز شد .

استقبال دور از انتظار بازار از کیفیت محصولات تولید شده ، موسسان را برآن داشت که حجم و تنوع تولیدات خودرا افزایش دهند. ازاین رو به تاسسیات و محل جدید نیاز عاجل احساس شد براین اساس سایت شرکت به محل وسیع تری منتقل شد البته این سایت هر ساله حجیم تر و وسیع تر شده است . در ده سال اخیر به دلیل جهش تولید و افزایش تقاضای بازار شرکت چند سایت مجزا در استان تهران تاسیس کرد و عملا شرکت فیلتر سرکان به هولدینگی متشکل از چند شرکت بزرگ تبدیل شد .

• فیلتر خودرو و کامیون(Automotive )

فیلتر سرکان همه ی انواع فیلتر های مورد استفاده در خودروهای سبک، سنگین و نیمه سنگین نظیر :

• فیلتر هوا

• فیلتر روغن

• فیلتر سوخت

• فیلتر کابین

• فیلتر خشک کن، ادبلو (adblue)

را تولید وبه بازار عرضه می کند .

• در حوزه ی فیلتر های روغن این شرکت همه ی انواع فیلتر های روغن پیچی ، المنتی و اکو را تولید می نماید . تولیدفیلتر های روغن پیچی( بخصوص خودروهای سنگین ) که شامل پروسه طولانی و پیچیده ای است ، در فیلتر سرکان به بهترین و مدرنترین شیوه انجام می پذیرد .

• تولید فیلتر های سوخت همچون فیلتر های روغن شامل فیلتر های پیچی ، المنتی و اکو ( ECHO ) است . فیلتر های اکو فیلترهای جدیدی هستند که در خودروهای مدرن بکار می روند . این فیلترها به دلیل اینکه در فرایند تولید خسارت کمی به محیط زیست وارد میکنند به فیلتر های اکو مشهور شده اند . فیلتر های اکو در شرکت سرکان با استفاده از مدرنترین ماشین الات و کمترین ضرر به محیط زیست تولید می شوند به عبارت بهتر جزء فیلتر های سبز فیلتر سرکان محسوب می شوند .

• فیلتر های هوا که قدمت تولیداتش بیش از 40 سال است با کیفیت واستاندارد ها ی جهانی وارد بازار می گردد.

• فیلتر کابین یکی از مهمترین فیلتر هایی است که در خودرو های مدرن بکار می رود . فیلتر کابین چون با سلامتی و تنفس انسان ارتباط مستقیم دارد دارای وضعیت ویژه است ، چون استفاده از فیلتر بد سبب بروز انواع امراض تنفسی و سرطان می شود بنابراین تولید و مدیای بکار رفته در این فیلتر اهمیت دو چندانی می یابد .

فیلتر سرکان با تکیه بر دانش فنی حاصل از سال ها تجربه و نیز ابتنا به فناوری روز توانسته است فیلتر کابین را در حد مقبولیت جهانی تولید کند .

• فیلتر هایی نظیر خشک کن که نیاز به تخصص مدرن وماشین الات مدرن دارد در فیلتر سرکان تولید می شود .

• فیلتر ماشین الات راه سازی و معدن (construction & mining )

فیلتر سرکان انواع فیلتر روغن ، هیدرولیک ، هوا ، سوخت و کابین برای انواع ماشین الات راهسازی ، معدن ، صنعتی نظیر : لودر ، بولدوزر ، گریدر ، لیفتراک ، غلتک و .. نیز تولید می کند با کیفیت و مشخصات جهانی .

• فیلتر کمپرسور و ماشین آلات تولید صنعتی

کمپرسورها درتولیدات صنعتی کاربرد وسیعی دارند و دارای انواع فیلتر اند. فیلتر سرکان بخشی از این این گونه فلیترها را تولید می کند .

• فیلتر های صنعتی

فیلترهای نیروگاه ها ، صنایع پتروشیمی ، سیستم های رنگ الکترو استاتیک و… از مواردی هستند که فیلتر در آنها نقش مهم دارد . این فلیتر ها نیز بسته به سفارش تولید می شوند .

در گروه (holding ) تولیدی فیلتر سرکان بیش از1200 نفر به طورمستقیم مشغول کارند ، این نیروها از زبده ترین و متخصص ترین نیروهای منطقه هستند که چرخ تولید را به روانترین شکل می چرخانند .

بیش از 100 مهندس و کارشناس مشغول طراحی سیستم ها، تولید جدید ، افزایش راندمان ، افزایش فروش یافتن بازارهای مصرف جدید و توزیع متکثر هستند .  تهران – تهران – ضلع جنوب شرقی بزرگراه یادگار امام ، تقاطع آزادی ، ده متری اول ، پلاک 2 – فیلتر سرکان – 2154627000

بیشتر

دلفد هیچ‌ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌ تر معامله کنید.
گزارش مشکل آگهی
ثبت آگهی خودرو

پیشنهادهای شگفت انگیز دلفد