دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

تولیدکننده مبدل کاتالیستی انواع خودرو

تولیدکننده مبدل کاتالیستی انواع خودرو

فومن پارت ، تولیدکننده مبدل کاتالیستی انواع خودرو

با توجه به افزایش تعداد خودروها و آلودگی زیاد گازهای خروجی آنها در شهرهای بزرگ ایران همچون تهران، چند سالی است که سازمان حفاظت محیط زیست ایران استفاده از مبدلهای کاتالیستی را برای خودروهای تولید جدید ، اجباری نموده است. شرکت فومن پارت، با شعار هوای پاک و تمیز برای همه، در سال 1383 تاسیس شده و سرمایه گذاری وسیعی در جهت کنترل آلودگی روزافزون هوا نموده است.

بعد از حذف سرب ( که دشمن اصلی کاتالیست می باشد) از بنزینهای معمولی و با افزایش آلودگی شهرهای بزرگ، مدیریت گروه صنعتی فومن شیمی اقدام به تولید مبدلهای کاتالیستی جهت کاهش این آلودگی روزافزون را نمودند و در این راستا شرکت فومن پارت را تاسیس کرده.

این شرکت از زمان تاسیس، تامین مبدلهای کاتالیستی بسیاری از خودروهای ساخت داخل از قبیل پژو 405، پژو پارس و سمند را نموده است و هم اکنون پروژه های تامین مبدلهای کاتالیست خودروهای پراید، پژو 206، پژو RD، نیسان، مزدا و پروتون را در دست اقدام دارد. این شرکت امیدوار است که بتواند در راستای کاهش آلودگی هوای شهرهای کشور عزیزمان ایران، هر چه بیشتر گامهای موثرتری را بردارد.

مبدل کاتالیستی

مبدلهای کاتالیستی از دهه هفتاد میلادی برای کاهش آلودگی هوا در سر راه خروجی موتورهای بنزینی قرار داده شده اند.

جدیدترین و مرسوم ترین مبدلهای کاتالیستی ، مبدلهای سه راهه ( Three Way Catalyst) می باشند، که اولین نوع آن سال 1976 در آمریکا برای موتورهای بنزینی اجباری شده اند.

علت انتخاب نام سه راهه برای این مبدلها این است که آنها ( همانطوریکه شکل نشان می دهد) برای کاهش همزمان سه نوع گاز آلاینده هوا و سمی مونوکسید کربن ( CO) ، هیدروکربنهای حاصل از احتراق ناقص (HC) و اکسید نیتروژن (NOX) و تبدیل آنها به گازهای غیر سمی بخار آب (H2O) ، نیتروژن(N2) و دی اکسید کربن ( CO2) مورد استفاده قرار می گیرند.

  تهران – تهران – خیابان شهید احمد قصیر (بخارست سابق)، خیابان هشتم، پلاک 45 – فومن پارت – 2188737755

بیشتر

دلفد هیچ‌ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌ تر معامله کنید.
گزارش مشکل آگهی
ثبت آگهی خودرو

پیشنهادهای شگفت انگیز دلفد