دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

تولید قطعات برقی اتومبیل

تولید قطعات برقی اتومبیل

شرکت دنافراز صنعت، تولید قطعات برقی اتومبیل

شرکت دنافراز صنعت در سال 1378 تأسیس و فعالیت خود را در زمینه تولید قطعات برقی خودرو شروع نمود، که در این رابطه بصورت خاص در زمینه تولید دسته سیم های خودروهای سبک و سنگین طرف قراردادشرکت های خودروسازی و تامین قطعات خودرو می باشد .

این شرکت در فضای 10000 متر مربع تولیدی و اداری مشتمل بر واحد های طراحی ، مهندسی ، کیفیت ، برنامه ریزی و لجستیک ، بازرگانی و مالی اداری و بالغ بر 300 نفر پرسنل تولید و ستادی در موقعیت جغرافیایی منطقه صنعتی هفت جوی و سلمان شهر در حال فعالیت می باشد. شرکت دنافراز صنعت در ارتباط با زمینه تخصصی خود دارای پرسنل مجرب و کارآزموده ، مشتمل بر مدیران و کارشناسان و پرسنل تولید و خدمات تولید می باشد.

شرکت دنافرازصنعت در سال 1382 موفق به اخذ گواهینامه ISO 9001-2000 در این زمینه و در ادامه در سال 1383 موفق به اخذ گواهینامه ISO TS 16949:2002 از شرکت TUV NORD گردید. در زمینه استفاده از ماشین آلات تولید در حد امکان اقدام به مجهز نمودن خط تولید به دستگاه ها و تجهیزات به روز نموده و هم اکنون در فرایند های برش سیم و پرچ سرسیم ، برش روکش ها و همچنین در خصوص تست عملکرد نهایی دسته سیم از تکنولوژی روز دنیا استفاده می نماید. این شرکت درزمینه تولید قطعات پلیمری با راه اندازی واحد مستقل تزریق پلاستیک در این زمینه فعالیت گسترده ای دارد. همچنین در سال 87 اقدام به راه اندازی خط تولید فرایند اکسترود سیم نموده و تولید انواع سیم های خودرویی را به سبد محصولات خود افزود . شرکت مهندسی دنافرازصنعت جهت ارتقاء کیفی محصولات تولیدی خود و با توجه به تنوع بسیار زیاد قطعات مورد مصرف در درخت سیم با مجهز نمودن آزمایشگاه شرکت به جدیدترین تجهیزات تست و آزمون سیم و دسته سیم و اجزاء آن در حوزه‌های ابعاد،دما، مکانیک، الکترونیک و شرایط محیطی و با بهره‌گیری از تیم فنی و متخصص، امکان انجام آزمون‌های عملکردی و دوام قطعات مختلف را طبق استانداردهای روز فراهم نموده و با استقرارسیستم مدیریت آزمایشگاه مطابق استاندارد ISO 17025 و کسب مجوزهای لازم بعنوان آزمایشگاه همکار موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران در زمینه آزمون های سیم به فعالیت می پردازد. ISO 17025 و کسب مجوزهای لازم بعنوان آزمایشگاه همکار موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران در زمینه آزمون های سیم به فعالیت می پردازد.

شرکت مهندسی دنا فراز صنعت سازنده انواع قطعات برقی خودروخط مشی خود را متناسب با اهداف کیفیت درراستای بهبود مستمرسیستم مدیریت کیفیت سازمان به شرح زیر اعلام می دارد :

1 – شناخت ودرک صحیح نیازها وانتظارات مشتریان وتلاش درجهت برآورده نمودن آنها به منظورکسب رضایت مشتریان

2 – آموزش مستمرواثربخش نیروی انسانی به منظور ارتقاء سطح دانش کارکنان

3 – ایجاد انگیزه وتقویت آن دربین کارکنان به منظور کسب رضایت کارکنان

4 – بهبود مستمردرسیستم مدیریت کیفیت

5 – افزایش کیفیت محصولات تولیدی

6 – دستیابی به ضایعات صفر

7 – توسعه فرهنگ کیفیت در سازمان

8- تعهد به تحویل به موقع محصولات در راستای برآورده سازی نیاز های لجستیکی مشتریان

  البرز – کرج – جاده کرج شهریار – هفت جوی – خیابان قائم ماشین – پلاک 124 – شرکت دنافراز صنعت – 2146893650

بیشتر

دلفد هیچ‌ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌ تر معامله کنید.
گزارش مشکل آگهی
ثبت آگهی خودرو

پیشنهادهای شگفت انگیز دلفد