دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

با سابقه ترین تولیدگننده قطعات یدکی خودرو

با سابقه ترین تولیدگننده قطعات یدکی خودرو

شرکت تولیدی و صنعتی فیدار قطعه پاسارگاد ، با سابقه ترین تولیدگننده قطعات یدکی خودرو

شرکت فیدار قطعه پاسارگاد با یاری خداوند متعال و بهره مندی از 20 سال تجربیات ارزنده متخصصین مجرب در راستای تولید انواع قطعات فلزی و لاستیکی خودرو با کیفیتی برابر با نمونه های خارجی مفتخرانه آماده هرگونه همکاری با ارگان ها و شرکت های مختلف می باشد. این واحد تولیدی در طی چندین سال فعالیت خود در عرصه صنعت کشور با اتکا به خداوند توانا جهت دستیابی با اهداف از پیش تعیین شده خود موفق بوده و در این راستا آنچه برای مدیران و کارکنان زحمتکش این شرکت مهم است، بالا بردن هرچه بیشتر سطح کیفی محصولات و جلب رضایت مصرف کنندگان عزیز بوده و در این خصوص هرگونه پیشنهاد و انتقاد سازنده شما عزیزان که مشوقی برای دستیابی بیشتر و بهتر به اهداف بوده پذیرا می باشیم.

شرکت فیدار قطعه پاسارگاد بر پایه اعتمادی که افکار عمومی، مشتریان، سهامداران و کارمندان به آن دارند، استوار است. این اعتماد ناشی از شفافیت، درستکاری و سلامتی است که کارکنان، مدیران و هیأت مدیره شرکت فیدار قطعه پاسارگاد همواره به آن معتقد و پایبند می‌باشند. در شرکت فیدار قطعه پاسارگاد کسب رضایت و حفظ منافع مشتریان دارای اهمیتی برابر با منافع شرکت می باشد.

باور داریم که آب و آبادانی، اشتغال و امید، صنعتی شدن و حفظ برندینگ نام ایران و در یک کلام پیوند خوردن با جامعه مدرن جهانی، از مسیر توسعه پایدار و صنعتی شدن میسر است. یکی از الزامات مهم این مسئله نیز حضور در عرصه تولید است؛ تولیدی مبتنی بر دانش روز و تجربه ای کهن. ما مفتخریم به آنیم که هر دو را داریم و آن را در محصولات خویش متجلی ساخته ایم.

محصولات :

آچار چرخ

استکان تایپیت

توپی چرخ جلو

خرطومی هواکش کاربراتور پراید

خرطومی هواکش گازسوز

خرطومی هواکش لاستیکی

خرطومی هواکش یورو ۴

دیسک چرخ جلو

سگدست ABS

صافی بنزین پلیمری

صافی بنزین فلزی

فشارشکن

  تهران – تهران – خیابان امیرکبیر ، خیابان ملت ، کوچه کاوه ، پلاک 38 و 40 – شرکت تولیدی و صنعتی فیدار قطعه پاسارگاد – 213391451

بیشتر

دلفد هیچ‌ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌ تر معامله کنید.
گزارش مشکل آگهی
ثبت آگهی خودرو

پیشنهادهای شگفت انگیز دلفد