دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

برترین تولید کننده سیت گیت و شیم انواع موتورها

برترین تولید کننده سیت گیت و شیم انواع موتورها

یونال پارت، برترین تولید کننده سیت ، گیت و شیم انواع موتورها

شرکت ایده آل قطعه موتور (IGM) به منظور تولید ملی و خودکفایی در زمینه قطعات سرسیلندر خودرو با بیش از 17 سال فعالیت فنی تخصصی خود، بعنوان برترین تولید کننده سیت، گیت و شیم جهت انواع موتورهای بنزینی، دوگانه سوز و دیزلی، تمام توان خود را به کار گرفته تا محصولاتی اورجینال و در حد OE به بازار مصرف عرضه نماید.

این شرکت مفتخر است که اولین تولید کننده ایرانی میباشد که با شرکت ایدم در مورد تامین سیت و گیت انواع موتورهایOM355- OM314- C457 و OM355 Eur3 همکاری مینماید.

خط مشی کیفیت تدوین شده توسط مدیریت عامل شرکت ایده آل قطعه موتور، کیفیت و رضایتمندی مشتری را سرلوحه فعالیتهای خود قرار داده و با بکارگیری تجهیزات و ماشین آلات مدرن تولید و امکانات آزمایشگاهی کامل و به روز و نیز پرسنل متعهد و متخصص در امر فنی مهندسی – کنترل کیفیت – آزمایشگاه و تولید به این امر جامه عمل پوشانده است.

این شرکت در حال حاضر با تعداد 55 نفر پرسنل و در زمینی به مساحت 3500 متر مربع روزانه 12000 عدد سیت، 4000 عدد گیت و 2000 عدد شیم در انواع مختلف تولید مینماید که قادر است تا سقف 50% بنا بر شرایط بازار ظرفیت تولید خود را افزایش دهد که سهم بازار حدود 75% و سهم ایدم و سایر شرکتهای تولیدی سرسیلندر حدود 25% از مجموع تولیدات است.

تولیدات شرکت یونال پارت:

سیت سوپاپ انواع موتورهای بنزینی دیزلی و گاسوز تولید داخل و خارجی موجود در بازار

گاید سوپاپ تمامی موتورهای سنگین و سبک

شیم سوپاپ در سایزهای مختلف

پایه و اساس تولیدات این شرکت بر مبنای موارد ذیل استوار میباشند:

1. استفاده از مواد اولیه صرفا اورجینال و دارای شناسنامه مطابق استاندارد دایملرکرایسلر آلمان که تمامی اطلاعات و تکنولوژی آن منحصرا در اختیار این شرکت میباشد.

2. ترکیب شیمیایی سیتهای این شرکت دارای فرمول خاص بوده بطوریکه در برابر واکنشهای مخرب بنزین بدون سرب و نیز سوخت CNG و گازوییل Euro 3-4 در دشوارترین شرایط کارکرد و بالاترین دمای محفظه احتراق از خود مقاومت و استحکام بالایی را نشان میدهد.

3. بهره گیری از سیستم کنترل کیفیت دقیق SPCو نمونه برداری و آزمایش قطعات در کلیه مراحل ساخت بر مبنای دستورالعمل ها و مستندات مهندسی شرکت که توسط کارشناسان ذیصلاح مربوطه تهیه و تنظیم گردیده است.

4. ریخته گری سیت IGM دارای فرآیندی ‍‍پیچیده و تجربیات گرانقدر 17 ساله میباشد که منحصرا در اختیار این شرکت بوده و از وجود بهترین امکانات ریخته گری همچون (کوانتومتری، متالوگرافی، تستهای غیر مخرب MT- PT- UT ) نیز استفاده میکند و این شاخصه مهم IGM را متمایز از سایر تولید کنندگان سیت در ایران نموده است.

5. بهره گیری از بهترین و پیشرفته ترین تکنیکها جهت تولید انبوه کالا بمنظور کاهش هزینه تولید در راستای رقابت با تولیدکنندگان داخلی و خارجی.

آدرس: البرز، کرج کمالشهر دو راهی بهشت سکینه دهکده صنعتی هلجرد پلاک 16 – یونال پارت

شماره تماس: 02634763059

بیشتر

دلفد هیچ‌ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌ تر معامله کنید.
گزارش مشکل آگهی
ثبت آگهی خودرو

پیشنهادهای شگفت انگیز دلفد