دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

تولیدکننده پرچ میخ پرچ پین

تولیدکننده پرچ میخ پرچ پین

پرچ ساز ، تولیدکننده پرچ ، میخ پرچ ، پین

نگرش ما به صنعت . فلسفه کاری ما را مشخص میکند و فلسفه کاری ما اهداف ما را تعیین کرده است و اهداف ما عملکرد ما را در پرچ ساز شکل داده است .

براین اساس ما در پرچ ساز تمام درآمد خود را در قبال ایجاد ارزش افزوده متوقع هستیم و مسؤلیت اجتماعی خود را در کار سالم و مشتری گرایی می دانیم .

جهانی شدن :

پدیده جهانی شدن و تجارت جهانی ما را مکلف می کند تا نگاه متفاوتی به بازار داشته باشیم ، بازار محدود ایران فرصت تولید با قیمت ارزان را از ما می گیرد و ما ناچار هستیم برای تولید بیشتر نگاهی به بازار های برون مرزی داشته باشیم و کیفیت محصولات خود را بهبود بخشیم و قیمت آنها را مناسب ترکنیم . لذا بهبود مستمر کیفیت و توسعه مستمر در دستور کار ما قرار دارد .

خط مشی کیفیت :

جلب رضایت مشتریان بازار هدف از طریق تامین نیازهای ایشان و سنجش از طریق توجه به حجم خرید آنها و کوشش در جهت تقلیل هزینه ها به قصد کاهش قیمت فروش ، تا رقابت در بازار هدف جهانی بر اساس طرح تجاری ممکن گردد .

در این خط مشی توجه به آموزش و بهبود مستمر و مشارکت کارکنان و توسعه فرهنگ کیفیت و حرکت به سمت خطا صفر مدنظر است .

با توجه به اینکه ساپکو و سازه گستر برای ما مشتریان ویژه ای هستند تاکید ایشان به بیان (توجه به آموزش و بهبود مستمر و مشارکت کارکنان و توسعه فرهنگ کیفیت و حرکت به سمت خطا صفر) به خط مشی پرچ ساز اضافه می کنیم ، هر چند در مدیریت کیفیت جامع که ما مدعی هستیم شیوه مدیریت پرچ ساز بر آن پایه است به طور مشخصی این مطالب حضور دارد .

مدیریت کیفیت جامع :

برای تحقق موارد بالا ما نظام مدیریت کیفیت جامع را بر گزیده ایم و سعی داریم با درک درستی از فلسفه آن و بهره گیری از رفتار مدیریتی مدیران موفق این شیوه مدیریت ، الگو برداری مناسب از آنها بعمل آوریم وتا آنجا که توان داریم ارزش افزوده بیشتری خلق کنیم و به تعهدات خود در قبال مشتریان و جامعه و دیگر ذینفعان پایبند باشیم .

نیروی انسانی :

استقرار نظام مدیریت کیفیت جامع و دستیابی به کیفیت بهتر و قیمت ارزانتر که امکان حضور در بازار های برون مرزی را ممکن می نماید نیاز به نیروی انسانی با مهارت های بالا و خلاق و تلاشگر و فرهیخته دارد که تامین چنین نیرویی از بین افراد با تجربه میسر نمی گردد و ما با جلب همکاران تحصیلکرده جوان و تکیه بر آموزش مستمر آنها نیروی انسانی خود را تامین کرده و می کنیم .

در حال حاضر حدود ۲۵% از کارکنان پرچ ساز دارای تحصیلات کارشناسی و بالاتر می باشند.

سخت افزار :

زمین و ساختمان : کارخانه پرچ ساز دارای زمینی به مساحت ۷۰۰۰ متر مربع است سطح زیربنای آن حدود ۴۰۰۰ متر مربع

می باشد .

خطوط تولید : بدلیل کمبود پشتیبانی صنایع و عدم اطمینان از انجام به موقع تعهدات تامین کنندگان خود ، ما ناچار شدیم با سرمایه گذاری ، خطوط مختلف تولید مورد نیاز را در کارخانه پرچ ساز برپا داریم و نیازمان را به خارج از شرکت کمتر کنیم .

در حال حاضر خطوط تولید کارخانه پرچ ساز عبارت است از :

• خط کشش مفتول .

• خط تولید پرچ .

• خط تولید میخ .

• خط آبکاری شامل خط گالوانیزه و فسفاته و آنودایزینگ .

• خط مونتاژ و عملیات تکمیلی .

با توجه به توسعه مستمر سالیانه حدود بیست درصد با سرمایه گذاری های جدید به ارزش دارائیهای پرچ ساز افزوده می گردد و با بهره گیری بیشتر از دانش کاربردی و ارتقاء بهره وری سعی می نمائیم تا میزان بهره برداری از این سرمایه را بهبود بخشیم تا آمادگی حضور در بازارهای جهانی را پیدا نمائیم .

  تهران – تهران – خیابان مطهری – خیابان علی اکبری – خیابان صحاف زاده – شماره 62 – پرچ ساز – 2188760430

بیشتر

دلفد هیچ‌ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌ تر معامله کنید.
گزارش مشکل آگهی
ثبت آگهی خودرو

پیشنهادهای شگفت انگیز دلفد