دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

اولین تولیدکننده باتری های سرب کلسیمی

اولین تولیدکننده باتری های سرب کلسیمی

نیرو گستران خراسان، اولین تولیدکننده باتری های سرب، کلسیمی

شرکت نیرو گستران خراسان در سال 1380 با مشارکت شرکت احیاء صنایع خراسان به میزان 70% و شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو به میزان 30% با هدف تولید باتریهای استارتر خودرویی به منظور تامین نیاز ایران خودرو و بازار یدک آغاز به کار نمود که در دی ماه سال 1395 سهام احیا خراسان و ایران خودرو توسط آقای محمدرضا فلاح زیارانی خریداری گردید.

این شرکت اولین تولید کننده باتری سیلد کلسیمی در ایران بوده و در حال حاضر با تولید حدود پانصد هزار عدد باتری در سال تامین کننده اصلی باتری مورد نیاز شرکت ایران خودرو می‌باشد. همزمان تولیدات این شرکت با برند های TURBO- VOLGA – VOLTA و ROCKET در سطح کشور و از طریق نمایندگان فروش توزیع می‌گردد.

این شرکت با دارا بودن حدود 17 سال تجربه در صنعت باتری حدود 200 نفر پرسنل داشته و با دارا بودن نیروهای مجرب به سرعت در مسیر توسعه کمی و کیفی محصولات به منظور کسب جایگاه شایسته صنعت در حرکت می‌باشد.

مشخصات شرکت:

شرکت نیروگستران خراسان در زمینی به مساحت 10 هکتار در نبش تقاطع کنارگذر شمالی مشهد و جاده کلات واقع شده است.

سایر مشخصات شرکت به شرح زیر میباشد :

زیر بنا 5000 مترمربع

برق 1 مگاوات

ظرفیت 400.000 عدد باتری استارتر در دو شیفت

پرسنل 200 نفر

شرکت نیروگستران خراسان یکی از واحدهای پیشگامدر ساخت انواع باتریهای سرب کلسیمیMF خودرو در کشور می باشد، که شعار کیفیت بالا، قیمت مناسب را بعنوان نماد سازمان انتخاب و جهت کسب رضایت مشتـریان، سیستم مدیریت کیفیت سازمان را مبتنی بر استاندارد:

ISO TS 16949 / 2009 و الزامات مشتریان پیاده سازی کرده است. به منظور دستیابی به اهداف کیفی سازمان و حضور در بازارهای جهانی در راستای بهبود مستمر فرآیندهای سازمان خویش موارد زیر را مدنظر دارد:

تمرکز بر اجرای خواسته های مشتریان و افزایش رضایتمندی آنها

زمینه سازی در جهت رشد و ارتقای آگاهی و مهارت کارکنان به منظور توسعه فرهنگ کارگروهی، کیفیت و مشارکت کارکنان از طریق افزایش انگیزش، آموزش های موثر و بکارگیری سیستمهای مناسب و متناسب با اهداف سازمان

ایجاد فرهنگ بهبود مستمر و اثربخشی سیستم مدیریت کیفیت و مدیریت مناسب منابع در دست با بهبود کلیه فرایندهای کاری

توسعه فرهنگ زیست محیطی، ایمنی و بهداشت کارکنان و ایجاد محیط و فضای پاک در راستای اجرای فعالیتهای سازمان

ارتقای سطح کیفیت بهبود مداوم مدیریت کیفیت و دستیابی به ضایعات صفر

مدیریت ارشد سازمان ضمن نظارت بر حسن اجرا ، اثربخشی و کارآیی، سیستم مدیریت کیفیت سازمان را در فواصل زمانی مناسب ارزیابی، تحلیل و بازنگری نموده و در ارتباط با خط مشی کیفیت از موارد ذیل اطمینان حاصل می کند:

معرفی و درک خط مشی شرکت در سازمان،تناسب با اهداف سازمان، بازنگری برای تداوم تناسب، فراهم آوردن چارچوب برای تعیین اهداف کیفیت، تعهدات برآورده سازی الزامات و بهبود مستمر اثربخشی سیستم کیفیت

مدیریت و تمامی کارکنان شرکت نیروگستران خراسان ، خود را متعهد به نگهداری، اجرا و بهبود مستمر تمامی فرایندها و فعالیت های کاری می دانند.

شرکت نیروگستران خراسان، تولید کننده انواع باتریهای سرب کلسیمی MFاستارتر خودرو های سواری و سنگین جهت تأمین نیاز مصرف کنندگان بازار و صنعت خودروسازی کشور است و با بهره گیری از دانش فنی و نیروهای متخصص تلاش می‌نماید، با گام برداشتن در مسیر تعالی سازمانی، ضمن تأمین نیازمندی های مشتریان، در راستای دستیابی به حداکثر رضایت ذینفعان، رشد و سودآوری حرکت نماید.

ما می خواهیم تا سال 1397 به عنوان شرکت یادگیرنده و پویا، همسو با تحولات جهانی، ضمن همراهی مشتریان اصلی خود در صنعت خودرو و دیگر صنایع، یکی از سه تامین کننده برتر در حوزه تولید انواع باتری های سرب کلسیمی MF در سطح ایران و هم راستا با توسعه ملی کشور باشیم.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد کیلومتر 17 جاده کلات نبش تقاطع کنارگذر شمالی – نیرو گستران خراسان

شماره تماس: 05132626605

بیشتر

دلفد هیچ‌ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌ تر معامله کنید.
گزارش مشکل آگهی
ثبت آگهی خودرو

پیشنهادهای شگفت انگیز دلفد