دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

تولید قطعات پلیمری خودرو

تولید قطعات پلیمری خودرو

شرکت پایاپلیمر دانا ، تولید قطعات پلیمری خودرو

شرکت پایا پلیمر دانا در سال ۱۳۸۴ توسط گروهی از متخصصین با تجربه در زمینه دانش پلیمر تاسیس گردید و با تامین طیف گسترده ای از پلاستیک‌ها، افزودنی ها و مستربچ ها توانست در بازار پلاستیک ایران و افزودنی های خاص تحول بزرگی ایجاد کند. در راستای کارآفرینی و پیش برد صنعت پلیمر در کشور، پروژه احداث کارخانه تولیدی مستربچ پایا پلیمر دانا از سال ۱۳۹۳ در زمینی به مساحت تقریبی هفت هزار متر مربع در شهرک صنعتی ایوانکی کلید خورد. این کارخانه در فاز اول، سالیانه هشت هزار تن از انواع مستربچ و افزودنی های پلیمری را با بهره گیری از مدرن ترین فناوری روز شرکت های امریکایی و اروپایی، عرضه می نماید.

• کیفیت

پایا پلیمر دانا، کیفیت را مهمترین مزیت رقابتی خود می داند و از همین رو بیشترین حساسیت را نسبت به کنترل کیفی محصولات خود اعمال می کند. با توجه به سوابق غنی این مجموعه در تامین مواد اولیه از برندهای معتبر جهانی و همچنین تجارب ارزنده ای که در طول سال ها تجربه و ارتباط با صنعت پلاستیک به دست آورده است، این مجموعه محصولی با کیفیت جهانی عرضه می نماید.

• فن آوری

پایا پلیمر دانا، با بهره گیری از پیشرفته ترین دستگاه های تولید مستربچ از برندهای معتبر اروپایی، و با استفاده از جدیدترین فن آوری تولید که تا کنون تنها در اختیار چند تولید کنندۀ مطرح جهانی بوده است، قدمی هم تراز با رقبای برتر جهانی برداشته است.

• دانایی

پایا پلیمر دانا، بر مبنای دانش روز شکل گرفته، رشد کرده و به پیش می رود. در واقع پیشرفت پایا، به جای سعی و خطا، بر اساس دانایی و خرد بوده است. با بهره گیری از آزمایشگاهی مجهز، پایا پلیمر دانا سعی دارد اولین محصولی که به مشتری می دهد، بهترین و مناسب ترین گزینه برای او باشد.

• مشتری مداری

پایا پلیمر دانا، مشتریان خود را شرکای خود می داند. چرا که بدون اعتماد و احترام به مشتری و رعایت حقوق مشتری هیچ کسب و کاری موفق نخواهد بود. بر همین اساس پایا پلیمر دانا همواره کوشیده است تا ارتباط دائم با مشتریان خود را حفظ کرده و همواره پذیرای دریافت بازخوردها و شنیدن صدای مشتریان خود، باشد.

• صداقت

پایا پلیمر دانا، معتقد است که حرکت متعالی و توسعۀ پایدار تنها بر پایۀ صداقت امکان پذیر است. انعکاس این صداقت در تعداد و رضایت مشتریان وفادار چندین سالۀ این مجموعه دیده می شود.

  تهران – تهران – سعادت آباد، خیابان علامه جنوبی مرکز تجارت توس، واحد 92 – شرکت پایاپلیمر دانا – 2188692360

بیشتر

دلفد هیچ‌ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌ تر معامله کنید.
گزارش مشکل آگهی
ثبت آگهی خودرو

پیشنهادهای شگفت انگیز دلفد