دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

طراح و تولیدکننده قطعات خودرو

طراح و تولیدکننده قطعات خودرو

شرکت تولیدی صنعتی آرتا صنعت سبلان، طراح و تولیدکننده قطعات خودرو

شرکت آرتا صنعت سبلان در زمینی به مساحت ۲۰۰۰۰ متر مربع و با زیر بنای ۱۴۰۰۰ متر احداث شده و با اشتغالزایی ۱۲۰ نفر به صورت مستقیم و حدودا ۴۰۰ نفر بصورت غیر مستقیم که در کارگاه های خانگی و کوچک وابسته بکار می باشند.

همچنین این شرکت دارای واحدهای تولیدی فنی از جمله واحد طراحی ، واحد تزریق پلاستیک، واحد آبکاری، واحد پرسکاری، واحد رنگ کاری، واحد تزریق دایکات، واحد مونتاژ، واحد کنترل و بسته بندی و واحد فروش بوده و یکی از بزرگترین واحد های طراح و تولید کننده قطعات الکتریکی ، روشنایی در سطح کشور می باشد و در راستای پاسخگویی هرچه بیشتر به نیاز مشتریان و با مدرنظر قراردادن کیفیت برتر و تنوع در تولید و با کمک مجرب ترین مهندسان، متخصصان و ماشین آلات با تکنولوژی روز دنیا در حال فعالیت می باشد.

لذا در راستای تحقق اهداف از پیش تعیین شده که همانا کیفیت برتر و با تنوع هر چه بهتر و بیشتر محصولاتمان می باشد و کوشش بی وقفه و مداومی داشته ایم و مفتخریم که در حال حاضر توانسته ایم در ارائه محصولات از نظر کیفی و جلب رضایت مشتریان بسیار موفق عمل کنیم.

تعهدات زیست محیطی:

با استفاده از محصولات استاندارد ما به طبیعت روحی دوباره ببخشیم

جامعه و محیط زیست از ذینفعان ما هستند و پاسخگویی به آنان و تامین منافع متوازن ذینفعان از اهداف و خط مشی های ابزار سبلان است.

شرکت ابزار سبلان اصل همچنان در تلاش است ضمن حرکت در چارچوب قانون ، محیط زیست، جامعه و نسل های کنونی و آتی را در حلقه ذینفعان شرکت وارد ساخته تا بتواند با رویکردی پیشگامانه و پاسخگویی داوطلبانه به آنها، حرکت به سوی توسعه پایدار را تضمین و حاصل نماید.

در این راستا شرکت تولیدی ابزار سبلان به عنوان یک سازمان مسئولیت پذیر در امور محیط زیست، علاوه بر رعایت الزامات قانونی، تاکنون با انجام اقداماتی کلیدی، تاثیرات مهمی را در امور زیست‌ محیطی انجام داده است.

آدرس: تهران، خیابان اکباتان، مجتمع تجاری معصومی، طبقه زیر همکف، پلاک ۳ – شرکت تولیدی صنعتی آرتا صنعت سبلان

شماره تماس: 02136614704

بیشتر

دلفد هیچ‌ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌ تر معامله کنید.
گزارش مشکل آگهی
ثبت آگهی خودرو

پیشنهادهای شگفت انگیز دلفد