دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

طراح و تولیدکننده قطعات خودرو

طراح و تولیدکننده قطعات خودرو

شرکت تولیدی صنعتی آرتا صنعت سبلان ، طراح و تولیدکننده قطعات خودرو

شرکت آرتا صنعت سبلان در زمینی به مساحت ۲۰۰۰۰ متر مربع و با زیر بنای ۱۴۰۰۰ متر احداث شده و با اشتغالزایی ۱۲۰ نفر به صورت مستقیم و حدودا ۴۰۰ نفر بصورت غیر مستقیم که در کارگاه های خانگی و کوچک وابسته بکار می باشند .

همچنین این شرکت دارای واحدهای تولیدی فنی از جمله واحد طراحی ، واحد تزریق پلاستیک ، واحد آبکاری ، واحد پرسکاری ، واحد رنگ کاری ، واحد تزریق دایکات ، واحد مونتاژ ، واحد کنترل و بسته بندی و واحد فروش بوده و یکی از بزرگترین واحد های طراح و تولید کننده قطعات الکتریکی ، روشنایی در سطح کشور می باشد و در راستای پاسخگویی هرچه بیشتر به نیاز مشتریان و با مدرنظر قراردادن کیفیت برتر و تنوع در تولید و با کمک مجرب ترین مهندسان ، متخصصان و ماشین آلات با تکنولوژی روز دنیا در حال فعالیت می باشد .

لذا در راستای تحقق اهداف از پیش تعیین شده که همانا کیفیت برتر و با تنوع هر چه بهتر و بیشتر محصولاتمان می باشد و کوشش بی وقفه و مداومی داشته ایم و مفتخریم که در حال حاضر توانسته ایم در ارائه محصولات از نظر کیفی و جلب رضایت مشتریان بسیار موفق عمل کنیم .

تعهدات زیست محیطی

با استفاده از محصولات استاندارد ما به طبیعت روحی دوباره ببخشیم

جامعه و محیط زیست از ذینفعان ما هستند و پاسخگویی به آنان و تامین منافع متوازن ذینفعان از اهداف و خط مشی های ابزار سبلان است.

شرکت ابزار سبلان اصل همچنان در تلاش است ضمن حرکت در چارچوب قانون ، محیط زیست ، جامعه و نسل های کنونی و آتی را در حلقه ذینفعان شرکت وارد ساخته تا بتواند با رویکردی پیشگامانه و پاسخگویی داوطلبانه به آنها ، حرکت به سوی توسعه پایدار را تضمین و حاصل نماید .

در این راستا شرکت تولیدی ابزار سبلان به عنوان یک سازمان مسئولیت پذیر در امور محیط زیست ، علاوه بر رعایت الزامات قانونی ، تاکنون با انجام اقداماتی کلیدی ، تاثیرات مهمی را در امور زیست‌محیطی انجام داده است .

  تهران – تهران – خیابان اکباتان ، مجتمع تجاری معصومی ، طبقه زیر همکف ، پلاک ۳ – شرکت تولیدی صنعتی آرتا صنعت سبلان – 2136614704

بیشتر

دلفد هیچ‌ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌ تر معامله کنید.
گزارش مشکل آگهی
ثبت آگهی خودرو

پیشنهادهای شگفت انگیز دلفد