دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

نماینده انحصاری کامیون و دیزل ژنراتور اسکانیا در ایران

نماینده انحصاری کامیون و دیزل ژنراتور اسکانیا در ایران

شرکت ماموت دیزل، نماینده انحصاری کامیون و دیزل ژنراتور اسکانیا در ایران

شرکت ماموت دیزل در سال 1388، به‌عنوان نماینده انحصاری خدمات پس از فروش کامیون‌های اسکانیا در ایران آغاز به فعالیت نمود و با گسترش بازار هدف خود، در حال حاضر در سه حوزه:

1. تولید و خدمات پس از فروش کامیون‌های اسکانیا

2. خدمات پس از فروش تریلر و کاربری‌های تولیدی مجتمع صنعتی ماموت

3. فروش و خدمات پس از فروش محصولات دیزل ژنراتور اسکانیا

مشغول به فعالیت می باشد.

1. تولید و خدمات پس از فروش کامیون های اسکانیا

همکاری تجاری 2 برند معتبر و جهانی ماموت و اسکانیا، کیفیت بالای محصولات و همچنین ارائه برترین خدمات پس از فروش در سطح کشور، استقبال کم‌نظیری را در میان مردم ایران بوجود آورد، به طوریکه در اندک زمانی محصولات اسکانیا توانستند بزرگترین سهم خودروهای تجاری در ایران را به خود اختصاص دهند، این استقبال گسترده موجب گردید تا در سال 2010 ایران به‌عنوان چهارمین و در سال 2012 به‌عنوان سومین بازار فروش محصولات اسکانیا در جهان معرفی و همه ساله در میان بازارهای استراتژیک شرکت اسکانیا قرار گیرد.

استقبال مردم ایران و پشتوانه صنعتی، باعث گردید تا شرکت ماموت دیزل، ایجاد خط تولید کامیون‌های اسکانیا را در دستور کار خود قرار دهد. پروژه احداث خط تولید در خردادماه سال 89 آغاز و در کمتر از 6 ماه به بهره‌برداری رسید.

شرکت اسکانیا به‌عنوان تنها شرکت‌ معتبر اروپایی در عرصه خودروهای سنگین، برخلاف سایر خودروسازان اروپایی، در طی سال‌های سخت اقتصادی دهه 90، در زمینه ارائه برترین محصولات، خدمات و کسب رضایت مشتریان قدم برداشته و فعالیت‌های خود را در کشور ایران گسترش داد.

شرکت ماموت دیزل نیز در همین راستا، با دارا بودن شبکه گسترده نمایندگان، نیروی انسانی متخصص و تجهیزات استاندارد، نسبت به ارائه خدمات پس از فروش به کامیون‌های اسکانیا اقدام نموده و با تلاش در راستای ارتقاء و بهبود مستمر در تمامی زمینه ها، موفق به کسب عنوان برترین شرکت ارائه‌دهنده خدمات پس از فروش خودروهای سنگین گردید.

کسب این موفقیت در 4 دوره متوالی در سال‌های 92، 93، 94 و 95 در ارزیابی‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران بیانگر کیفیت بالای خدمات و اهمیت جایگاه مشتریان این شرکت می‌باشد.

2. خدمات پس از فروش تریلر و کاربری‌های تولیدی مجتمع صنعتی ماموت

مجتمع صنعتی ماموت از دیرباز در خصوص ساخت تریلر و کاربری در کشور ایران، فعال بوده و به‌عنوان بزرگترین و برترین تولیدکننده در آن حوزه شناخته می‌شود؛ شرکت ماموت دیزل نیز همزمان با ارائه خدمات به کامیون‌های اسکانیا و در راستای ارائه خدمات جامع به مشتریان، با دارا بودن شبکه گسترده نمایندگان، نیروی متخصص و تجهیزات استاندارد، نسبت به ارائه خدمات پس از فروش به تریلر و کاربری‌های تولیدی مجتمع صنعتی ماموت اقدام نموده و با تلاش در راستای رتقاء و بهبود مستمر در تمامی زمینه ها، موفق به کسب عنوان برترین شرکت ارائه‌دهنده خدمات پس از فروش تریلر گردید.

کسب این موفقیت از آغاز ارزیابی‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در حوزه تریلر از سال 94 و در تمامی ادوار بیانگر کیفیت بالای خدمات و اهمیت جایگاه مشتریان این شرکت می‌باشد.

3. فروش و خدمات پس از فروش محصولات دیزل ژنراتور اسکانیا

با توجه به نیاز روزافزون صنایع کشور در حوزه انرژی و به‌منظور ایجاد فرصت بهره‌مندی این صنایع از فناوری‌های روز دنیا، شرکت ماموت دیزل اقدام به عقد قرارداد انحصاری فروش و خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور با شرکت اسکانیا نموده است.

عقد این قرارداد و حضور برند اسکانیا در بازار دیزل ژنراتور ایران به پشتوانه فناوری پیشرفته، کیفیت بالای محصولات، در کنار توان فنی و شبکه گسترده خدمات پس از فروش شرکت ماموت دیزل، نویدبخش تحولی عظیم در صنعت تولید انرژی و رشد اقتصادی در صنایع مرتبط با این حوزه می‌باشد.

آدرس: تهران، کیلومتر 14 جاده مخصوص کرج شماره 158 – شرکت ماموت دیزل

شماره تماس: 02147680

بیشتر

دلفد هیچ‌ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌ تر معامله کنید.
گزارش مشکل آگهی
ثبت آگهی خودرو

پیشنهادهای شگفت انگیز دلفد