دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

اولین تولیدکننده درجه باک خودرو در ایران

اولین تولیدکننده درجه باک خودرو در ایران

شرکت سنجش، اولین تولیدکننده درجه باک خودرو در ایران

شرکت تولیدی سنجش از سال 1345 فعالیت خود را در زمینه تهیه و تولید قطعات خودرو آغاز نموده است.

در آن سالها خودروهای ژیان و پس از آن خودرو آریا در ایران مونتاژ میگردید که شرکت سنجش قطعاتی مانند درجه شناور داخل باک، جا سیگاری، قورقوری و اتصالات سقف ژیان و قطعاتی مشابه را برای خودرو آریا تولید مینمود.

شرکت سنجش پس از انقلاب و در سال 13569 الی 1370 که شرکت ایران ناسیونال به شرکت ایران خودرو تبدیل گردید و فعالیت خود را از سر گرفت با أخذ تأییدیه درجه شناور داخل باک پیکان اولین تولید کننده درجه داخل باک بنزین پس از انقلاب و تامین این قطعه در پیکان را آغاز نمود.

در سال 1372 شرکت سنجش تولید درجه شناور داخل باک پراید را آغاز و پس از أخذ تأییدیه اولین تولید کننده این محصول در سایپا گردید که سالیان متمادی به تنهایی تأمین این محصول را برای شرکتهای خودرو سازی سایپا و ایران خودرو برعهده داشت.

لازم به ذکر است که در این سالها درجه های شناور داخل باک اتوبوس، مینی بوس، خاور و تراکتورها و ماشینهای کشاورزی نیز برای شرکت ایران خودرو دیزل و درجه های مربوط به شرکت تراکتور سازی تبریزرا ساخته و این محصولات نیز سالیان زیادی از سوی این شرکت برای آنها تأمین می شد که این دو شرکت هنوز هم برای تأمین برخی از این محصولات به این شرکت وابسته هستند.

این شرکت در سال 1375 برای اولین بار به اجرای سیستم های مدیریت کیفیت اقدام نموده و در این زمینه موفق به دریافت گرید مخصوص ساپکو گردید و هم اکنون نیز دارای آن گرید می باشد و همچنین در سال 1384 در جهت ارتقای بیشتر سیستم های مدیریت کیفیت و هم راستا با جهانی شدن سیستم مدیریت کنترل کیفیت شرکت اقدام به پیاده سازی الزامات استانداردهای ISO/TS16949 , ISO9001 نمود و در این زمینه موفق به أخذ گواهی نامه های ISO/TS16949 , ISO9001 از شرکت آلمان که یک نهاد بین المللی است RWTUV گردیده است.

این شرکت در پیمودن راه خود سود معقول را توام با لزوم سرمایه گذاری در استفاده از فن آوری روزدنیا، دانش مهندسی، کنترل کیفیت در آزما یشگاه های فنی درجهت آسودگی خیال مشتری در مورد کیفیت و نیز پشتیبانی در تمامی جهات کوشا بوده است که این خود دلیل پایداری شرکت دربیشتراز نیم قرن اخیر می باشد.

شرکت تولیدی صنعتی سنجش تولید کننده تعدادی از قطعات پلیمری و الکترونیکی خودرو و درجه های داخل باک خودرو، در راستای استقرار نظام مدیریت بر اساس استانداردهای ISO/TS16949:2009 سازه گستر و ساپکو ، خود را متعهد به برآورده کردن الزامات و بهبود مداوم اثر بخشی سیستم دانسته و خط مشی کیفیت خود را به شرح ذیل اعلام می دارد:

بهبود فرایندهای سازمان از طریق پایش مداوم فرایندها و تعریف اهداف کیفی مناسب

افزایش مهارت و آگاهی پرسنل از طریق آموزش مداوم

افزایش انگیزش پرسنل با توجه به نظام انگیزشی سازمان

افزایش رضایت مشتریان

ارائه محصولات با کیفیت مناسب و تحویل به موقع سفارشات مشتری

دستیابی به سطح ضایعات صفر

مسئولیت ها و اختیارات تفویض شده به هر یک از افراد سازمان در راستای نیل به اهداف فوق می باشد و یکایک کارکنان متعهد به اجرای آنها به بهترین نحو می باشند.

اینجانب ضمن شرکت در جلسات بازنگری مدیریت با انتخاب نماینده تام الاختیار در نظام کیفیت کلیه موارد خط مشی کیفیت را مورد بازنگری و ارزیابی قرار می دهم.

آدرس: تهران، تهران پارس انتهاى رسالت شرق بعد از چهار راه شاهد پلاک30 – شرکت سنجش

شماره تماس: 02177706321

بیشتر

دلفد هیچ‌ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌ تر معامله کنید.
گزارش مشکل آگهی
ثبت آگهی خودرو

پیشنهادهای شگفت انگیز دلفد