دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

تولیدکننده بوش پیستون رینگ و یاتاقان خودرو

تولیدکننده بوش پیستون رینگ و یاتاقان خودرو

گروه صنعتی ولفار، تولیدکننده بوش، پیستون، رینگ و یاتاقان خودرو

گروه ولفار یکی از سه تولید کننده برتر سیستم های پیستون و بوش پیستون در سراسر جهان است. تقریباً همه تولید کنندگان موتور و خودرو سازان بین المللی از مشتریان ولفار به حساب می آیند .

بیش از 90 سال است که ولفار نقش تعیین کننده ای در پیشبرد و توسعه فناوریهای خودرو و موتور و تنظیم استانداردهای مربوط به آن ایفا نموده است. تقریباً 49 هزار کارمند در 100 واحد تولیدی و 8 مرکز تحقیق و توسعه متعلق به این شرکت مشغول به کار هستند.

واحدهای صنعتی ولفار تولید کننده موتورهای بزرگ، فیلترهای صنعتی، سیستم های خنک کننده برای خطوط راه آهن، خودروهای خاص، اتوبوس ها، کشتی ها، ماشین آلات راهسازی ، ماشین آلات کشاورزی، صنعت هوا فضا و موتورهای عظیم ژنراتورهای برق هستند.

واحد خدمات پس از فروش این شرکت نیز عهده دار سرویس قطعات مربوط به خودرو و کلیه تولیدات ولفار بوده و این قطعات را با کیفیت اصلی تولید می کند. این شرکت در سال 2013 به رقم فروش 6 میلیارد و 941 میلیون یورو دست یافته است.

محصولات ولفار اساساً شامل اجزاء و قطعات موتور مانند کیت کامل بوش و پیستون، بوش پیستون، پیستون، رینگ موتور، ‌گژنپین، یاتاقان موتور، بوش میل سوپاپ، بوش شاتون، سوپاپ موتور،گیت و سیت سوپاپ، توربو شارژ، اجزاء سیستم خنک کننده موتور مانند ترموستات و انواع فیلتر است.

آدرس: اصفهان، خ هشت بهشت غربی خ گلزار جنوبی پلاک 92 طبقه اول – گروه صنعتی ولفار

شماره تماس: 03132656566

بیشتر

دلفد هیچ‌ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌ تر معامله کنید.
گزارش مشکل آگهی
ثبت آگهی خودرو

پیشنهادهای شگفت انگیز دلفد