دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

تولیدکننده لنت ترمز در ایران

تولیدکننده لنت ترمز در ایران

لنت ترمز یو ال تی، تولیدکننده لنت ترمز در ایران

لنت ترمز ULT به کمک بهبود فناوری منحصربفرد در تولید لنت ترمز با استفاده از مواد اولیه و دستگاه های تولید با استاندارد جهانی بر روی پیشرفت و ارتقاء هرچه بیشتر تمرکز داشته است.

این کارخانه با قدمتی بالغ بر ۱۰ سال و تجارب گرانبهایی که در طول سالیان متمادی از کارشناسان زبده داخلی و خارجی کسب کرده است، سعی در انتقال تکنولوژی برتر اروپایی به کشور و نیز افزایش دانش ایرانی داشته است.

در نهایت، رضایتمندی مشتریان، افزایش ایمنی خودروها، کاهش میزان آلایندگی و بهبود کسب و کار از اهداف اصلی این مجموعه می باشد.

هدف:

نوآوری و خلاقیت در تولید و بازاریابی، اصل اساسی برای توسعه و پیشرف این مجموعه می باشد. فراهم نمودن بستری برای کارهای گروهی و استفاده از پتانسیل بالقوه نیروها در راستای خدمت رسانی به هم میهنان عزیز.

مأموریت:

پاسخگوئی به نیاز مشتریان در کوتاهترین زمان ممکن و تولید قطعات با درجه ای از کیفیت که برترین کیفیت در میان سایر تولیدکنندگان باشد.

لنت ترمز ULT اساساً بر روی تولید لنت ترمزهای دیسکی تمرکز دارد. در این راستا، علاوه بر دنیال کردن استانداردهای داخل کشور و دریافت تمامی استانداردهای لازم، با همکاری کشور ترکیه از استانداردهای روز دنیا پیروی می کند.

علاوه بر علامت استاندارد ایران، عبارت تولید مشترک ایران و ترکیه بر روی لنت ترمز ULT نشان از سیستم قوی مدیریت کیفیت آن دارد. با تمرکز عالی بر روی تحقیق و توسعه (R&D)، لنت ترمز ULT از تمامی ملزومات آزمایشگاهی برای دریافت گواهینامه های بین المللی برخوردار است.

لنت ترمز ULT از مهندسان، کارمندان و کارشناسان متخصص بهره می برد. با توجه به سیاست حداقل نمودن جابجایی و تغییر کارکنان، ۳۰درصد کارکنان این کارخانه از زمان شروع به کار آن، همچنان در این مجموعه مشغول هستند.

به همین دلیل، مدیران، مجریان و کارشناسان این دپارتمان در زمینه کاری خودشان متخصص و زبده هستند. پروژه ها و روش های خلاقانه بخش مارکتینگ و بازاریابی این مجموعه با تیم فروش با تجربه به خوبی هماهنگ شده اند تا بر روی رضایتمندی تمامی مشتریان تمرکز داشته باشند. با حداقل نمودن زمان پاسخگویی به تقاضاهای مشتریان، میزان رضایتمندی آنها افزایش می یابد.

بعلاوه، یک ساختار بنیادی که متشکل از تیم فروش و فروشنگان منطقه ای و استانی است، باعث شده است که کارایی و قابلیت اطمینان این مجموعه به بالاترین درجه ممکن برسد.

آدرس: آذربایجان غربی، خوی، شهرک صنعتی، خیابان سرمایه گذاران خارجی – لنت ترمز یو ال تی

شماره تماس: 02133939071

بیشتر

دلفد هیچ‌ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌ تر معامله کنید.
گزارش مشکل آگهی
ثبت آگهی خودرو

پیشنهادهای شگفت انگیز دلفد