دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

تولیدکننده قطعات موتوری خودرو

تولیدکننده قطعات موتوری خودرو

شرکت گسترش صنعت کاربردی آپادانا، تولیدکننده قطعات موتوری خودرو

درباره شرکت گسترش صنعت کاربردی آپادانا:

به لطف و یاری خداوند متعال و کمک گرفتن از کسانیکه که هیچگاه دست نیاز ما را رد نکردند، گام های اولیه خدمت رسانی به صنعتگران زحمتکش و شریف ایران عزیز را از سال ۱۳۷۴ با عنوان بلبرینگ صنایع آپادانا و بلبرینگ صنایع ایران آغاز کردیم.

با مرور زمان وب کارگیری افراد تحصیل کرده دراین صنعت با هدف ارتقاء شغلی و ارائه محصولات با کیفیت و طول عمر بخشیدن به ماشین آلات صنایع مختلف به کارخود ادامه دادیم و بنا برنیاز در تاریخ ۲۱/۱۲/۱۳۸۴ شرکت گسترش صنعت کاربردی آپادانا (سهامی خاص) به شماره ثبت ۲۶۷۰۶۲ در اداره ثبت شرکتها در تهران با برند GSK را به نیت واردات محصولات با کیفیت تر برای پایین آوردن قیمت تمام شده محصولات تولیدکنندگان تاسیس نمودیم و تا به امروز به حول و قوه الهی ادامه حیات داشته است.

در طول این سالیان با بکارگیری افراد نخبه و دلسوز و هم چنین استفاده از راهنمایی و مشاوره تولیدکنندگان در بهبود محصولات خود نهایت سعی و دقت را کرده ایم تا یتوانیم این زنجیره بوجود آمده بین خود و مشتریان عزیز را حفظ نماییم.

شرکت گسترش صنعت کاربردی آپادانا با بهره گیری از تجربیات و سوابق چندین ساله مدیران خود که شرح فعالیت در قسمت محصولات آورده شده است با بررسی و شناسایی نیاز صنایع، ضمن ارائه خدمات مشاوره و اطلاعات فنی، آمادگی آن را دارد که با عقد قرارداد با شرکتها ، موسسات ، کارخانه ها و … نسبت به تامین تمامی نیازهای صنایع در سریعترین زمان ممکن اقدام نماید.

در پایان ضمن تشکر از شما مشتریان و تولیدکنندگان عزیز استدعا داریم که برای تداوم بخشیدن به این ارتباط بوجود آمده، ما را از مشاوره و راهنمائیهای خود محروم نسازید.

چشم انداز و خط مشی:

علیرغم مشکلات موجود در محیط کسب و کار و نبود حمایت های لازم، توجه به مسئولیت های اجتماعی از قبیل ایجاد اشتغال، حفظ و نگهداری از محیط زیست، ایمنی و سلامت کارکنان و تعامل و همکاری با تشکل های مردم نهاد از جمله برنامه های شرکت می باشد.

ما برآنیم تا در راستای ایجاد ارزش افزوده برای تمای ذینفعان و نیز ارتقاء پایدار و موفق شرکت در بازار رقابتی امروز با سیاست مشتری مداری و بهبود مستمر تعهد خود را نسبت به برقراری و اجرای نیازمندیها بر اساس استانداردهای بین المللی، اصول راهبردی ذیل را اعلام داریم:

دستیابی به رضایتمندی و خشنودی روز افزون مشتریان و ذینفعان.

ایجاد و تعهد به فرهنگ بهبود مستمر درمحصولات، فعالیتها و فرایندهای سازمان.

تلاش در جهت رعایت کلیه الزامات و مقررات قانونی در زمینه مسائل کیفی، ایمنی و بهداشت.

ارتقاء قابلیت های عمومی و تخصصی کارکنان و بهبود بهره وری سرمایه ای انسانی از طریق آموزش های اثربخش.

آدرس: تهران، خیابان امیرکبیر، کوچه کتانه، پلاک ۵۹ واحد۱۹ – شرکت گسترش صنعت کاربردی آپادانا

شماره تماس: 02133995297

بیشتر

دلفد هیچ‌ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌ تر معامله کنید.
گزارش مشکل آگهی
ثبت آگهی خودرو

پیشنهادهای شگفت انگیز دلفد