دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

سفارش طراحی و ساخت هر نوع قطعه لاستیکی خودرو

سفارش طراحی و ساخت هر نوع قطعه لاستیکی خودرو

صنایع لاستیکی امین بسپار، سفارش طراحی و ساخت هر نوع قطعه لاستیکی خودرو

شـرکت امین بســپار بر مبنای خط مشی کیفیت خود و با اعتقادی راسخ به کارآفرینی، بهبود مستمر، توسعه پایدار و جلب رضایت جامعه، در سال ۱۳۸۵ تاسیس و با پشتوانه پانزده سال دانش و تجربه مدیریت خود و با بکارگیری پرسنل آموزش دیده و ماهر فعـالیت خود را در تولید قطعــات لاستیکی خودرو آغاز نمود.

این شرکت کیفیت محصولات خود را با سیستمی که بر اساس خواسـته های نظـام کیفیت ISO9001:2008 تدوین شـده است، تضـمین میکند و با حفظ سه عامل اصلی کیفیت، قیمت و تحویل بموقع مناسب توانسته رضایت مشتریان خود که عمدتاً مجموعه سازان خودرو میباشند را بدست آورد.

دراین راسـتا مدیریت این شـرکت با توجه به افزایش اشـتغال در جهت کاهش دردهای جامعـه در سال ۱۳۸۹ از سوی سازمان کار و رفاه اجتمـاعی بعنوان کارآفـرین برتر اسـتانی انتخـاب گردید و تندیس کارآفــرینی دریافت نمود، در ادامه در سال ۱۳۹۳ بدلیل صیـانت از نیروی کار، ارتقاء معیشت و جلب رضـایت کارگران در جهت بهبود وضعیت اقتصادی جامعه مورد تقدیر و تشکر سازمان تامین اجتماعی قرار گرفت و موفق به دریافت یادمان همایش سراسـری کارفرمایان کارآفـرین نمونه گـردید.

عمـده تولیدات این شـرکت قطعات لاسـتیکی مورد مصرف در صنعت خودرو میباشد، قطعـاتی که در کابلهای کنترل خودرو، دسـته سیم خودرو، چراغهای خودرو و مجموعه های جلوبندی خودرو مورد مصرف قرار میگیرد.

لازم بذکر است تولیدات این شرکت منحصر به خودرو نیست و هر نوع سفارش قطعه لاسـتیکی را با بهترین کیفیت تامین می نمـاید.

این شـرکت قطعات متنوعی را با پایه الاستومرهای HNBR ,FKM ,Q ,EPDM ,CR ,NBR ,SBR ,NR و ترکیباتی از این الاسـتومرها مطابق با نیاز مشـتریان خود تولید می نمـاید.

طراحی و سـاخت قالب توسط متخصصـین این شـرکت با کمک نرم افزار Solid Works بصورت سـه بعدی و با توجه به پارامترهای ابعـاد، جنس، تیـراژ و روش تولیـد قطعــه انجـام می گیـرد.

طراحی فرمولاسـیون و تولید آمیـزه لاسـتیکی بر اسـاس طـرح کیفی مشـتری در این شـرکت انجام میگـیرد و آزمایشـگاه این شـرکت به همـراه هر محمـوله گزارش آزمایشـگاه به مشـتریان خود ارائه میکند.

دراین شـرکت علاوه بر تولید قطعات لاستیکی خدماتی نظیر ارائه فرمولاسـیون، فروش آمیزه لاسـتیکی آماده، طراحی و ساخت قالب و انجام تسـتهای آزمایشـگاهی محدود برای همکاران انجام میگیرد.

با توکل بر خداوند متعــال اجرای طرح توسـعه این شـرکت در زمینی به مساحت ۴۲۰۰ متر و با ۲۳۰۰ متر سالن در شهـرک صنعتی چـناران با نام ” سـپهر لاستیک سـناباد ” آغـاز شـده که پس از تکمیل با خرید و نصب ماشـین آلات با تکـنولوژی روز هم ظرفیت تولیـد افزایش می یابد و هم کیفیت محصـولات بالا خواهـد رفت.

آدرس: تهران، کیلومتر 20 جاده خاوران شهرک خاتون آباد انتهای خیابان میراخوری سرو ششم بن بست آبوند پلاک 11 – صنایع لاستیکی امین بسپار

شماره تماس: 02136460008

بیشتر

دلفد هیچ‌ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌ تر معامله کنید.
گزارش مشکل آگهی
ثبت آگهی خودرو

پیشنهادهای شگفت انگیز دلفد