دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

تولیدکننده چراغ خودرو

تولیدکننده چراغ خودرو

فراز، تولیدکننده چراغ خودرو

شرکت فراز کار خود را از سال ۱۳۷۳ آغاز کرد، این شرکت در زمینه‌ی تولید چراغ انواع خودرو فعالیت می‌کند.

چرا باید به فراز اعتماد کنیم؟

ماشین آلات پیشرفته

قیمت مناسب

مواد اولیه با کیفیت

گارانتی مطمئن

برای جلوگیری از خروج ارز هر شخص ،به سبب نقشی که در اجتماع دارد، وظایف و مسئولیت‌هایی دارد که باید به آن‌ها واقف باشد که یکی از این وظایف تولید داخلی می‌باشد.

تولید همیشه با چالش و سختی‌هایی همراه بوده. این امر شامل صنعت قطعه‌سازی، که یکی از زمینه‌های مهم ایجاد اشتغال در کشور است نیز می‌شود.

تولید علاوه بر افزودن به نیروی کار کشور باعث جلوگیری از خروج ارز به سبب واردات نیز می‌شود. به این‌ها باید مالیات را نیز اضافه کرد.

هر شرکت با پرداخت مالیات به بهبود وضعیت کشور کمک می‌کند. حال آن که اگر شرکتی برای تولید محصول وجود نداشته باشد خبری از مالیات هم نیست.

اشتغال‌زایی از دیگر مزایای تولید داخلی است. به عنوان مثال امکان اشتغال‌زایی برای ۲۰۰ نفر با صرف هزینه‌ی ۵ میلیارد تومانی برای ایجاد یک کارخانه وجود دارد که هم سبب کاهش بیکاری می‌شود و هم موجب افزایش تولید ملی و در قدم‌های بعدی ارز‌آوری.

در زمینه‌ی ساخت چراغ خودرو یکی از چالش‌هایی که در برابر چراغ‌سازان قرار می‌گیرد تنوع محصولات است، این امر به دلیل وجود تنوع در خودرو‌ها طی زمان کوتاه صورت می‌گیرد، به عنوان مثال پس از ساخت خودروی سمند توسط ایرانخودرو این شرکت مدل‌های دیگر این خودرو یعنی سمند ال ایکس، سمند سورن، سمند اس ای و… را نیز به صورت متوالی وارد بازار کرد.

بدیهی‌ است که هر کدام از این مدل‌ها دارای طراحی و اللخصوص چراغ متفاوت از یکدیگر هستند. بنابراین برای هر کدام از این‌ها باید چراغ متفاوتی ساخته شود.

این امر یعنی تنوع در محصولات که بر اساس نیاز جامعه شکل گرفته باعث افزایش تولید نیز می‌گردد که به تبع آن به کار گیری نیروی داخلی و در نتیجه بالا بردن سود حاصل از فروش محصولات را نیز شامل می‌شود.

آدرس: تهران، رباط کریم کیلومتر 5 جاده ساوه، شهرک صنعتی پرند، بلوار صنعتگران، میدان مبتکران، خیابان سپیدار، قطعه c15 – فراز

شماره تماس: 02156585781

بیشتر

دلفد هیچ‌ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌ تر معامله کنید.
گزارش مشکل آگهی
ثبت آگهی خودرو

پیشنهادهای شگفت انگیز دلفد