دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

اولین و تنها تولیدکننده درب رادیاتور فلزی و پلیمری

اولین و تنها تولیدکننده درب رادیاتور فلزی و پلیمری

سازه یدک رویش، اولین و تنها تولیدکننده درب رادیاتور فلزی و پلیمری

معرفی شرکت و تاریخچه تأُسیس :

شرکت سازه یدک رویش در اوایل سال 1368 به شماره 1037 به ثبت رسیده و فعالیت تولیدی خود را در زمینه ساخت قطعات خودرو شروع کرده و به تدریج شرکت فعالیت و دامنه کاربردی خود را بیشتر در ساخت درب رادیاتور کلیه خودروهای سبک و سنگین داخلی و خارجی متمرکز نموده و در همین راستا گواهی فعالیت صنعتی خود را از وزارت صنایع دریافت نموده است و متعاقبا برای بهبود کیفیت محصولات خود به موفق به دریافت استاندارد ملی گردیده.

محصولات تولیدی :

شرکت سازه یدک رویش دامنه کاربرد خود را در زمینه سایر قطعات فلزی و پلاستیکی خودرو گسترش داده . عمده ترین محصول تولیدی این شرکت، انواع درب رادیاتور فلزی و پلاستیکی ، درب باک بنزین نیسان، درب باک اتوبوس بنز، مجموعه گلوئی باک بنزین نیسان، قلاب نری دربهای جلو و عقب پراید، ضربگیر کلاهک قفل صندوق عقب پراید، براکت کابل کلاچ و اهرم درب داشبرد نیسان می باشد .

موفقیت در کسب گواهینامه های سیستم مدیریت کیفیت :

شرکت سازه یدک رویش با بهره گیری از پرسنل مجرب، مهندسین توانمند و امکانات تولیدی و تجهیزات آزمایشگاهی مدرن و به واسطه ارائه محصولات با کیفیت موفق به دریافت گواهی کیفیت از کلیه گروه های خودرو سازی کشور و همچنین تأییدیه استاندارد ملی ایران از موسسه استاندارد ایران شد.

دریافت گرید B سازه گستر، درسال 81 به تلاش مهندسین و پرسنل این شرکت موفق به اخذ گواهینامه ISO 9001 : 2000 از موسسه RWTUV آلمان گردیده و در سال 83 موفق به دریافت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO/TS 16949:2002 از موسسه RWTUV آلمان و در سال 87 موفق به دریافت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO/TS 16949:2002 از موسسه URS انگلیس گردیده است

مشتریان :

مدیریت و پرسنل این شرکت با اخذ آخرین استانداردهای ملی و بین المللی و به کارگیری تکنولوژی روز با تکیه بر فرهنگ بهبود مستمر و دستیابی به کیفیت مناسب، تلاش می نمایند تا هرچه بیشتر رضایت مشتریان خود را جلب نمایند.

مشتریان اصلی شرکت سازه یدک رویش را خودروسازهای بزرگ کشور نظیر ایران خودرو ( ساپکو )، سایپا ( سازه گستر )، گروه بهمن، زامیاد، اپکو، گروه تولیدی و صنعتی مرتب، سپاهان لیفتر و نیز کلیه شرکتهای رادیاتورساز کشور نظیر رادیاتور ایران، کوشش رادیاتور، رادیاتور آرمکو و هادیکار تشکیل می دهند که این امر خود مهر تأیید بر توان تولیدی بالا و کیفیت محصولات این شرکت می باشد.

آدرس: تهران، 65 متری فتح اول جاده شهریار سعیدآباد شهرک صنعتی گلگون فاز یک نبش خیابان چهارم شمالی – سازه یدک رویش

شماره تماس: 02165612759

بیشتر

دلفد هیچ‌ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌ تر معامله کنید.
گزارش مشکل آگهی
ثبت آگهی خودرو

پیشنهادهای شگفت انگیز دلفد