دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

تولیدکننده انواع روغن ترمز ضدیخ

تولیدکننده انواع روغن ترمز ضدیخ

شرکت تولیدی و صنعتی لیا شیمی، تولیدکننده روغن ترمز، ضدیخ، انواع روان کننده ها، مکمل های سوخت، فیلترها و مواد افزودنی خودرو

امـروزه عوامـل اصلـی موفقیت شرکت هـا و بنگاه های اقـتصادی داشـتن تعـهد، تخـصص،خلاقیت و احترام به خواسته های مشتریان می باشد و شرکت هایی موفـق خواهند بود که بتوانند با دقت و ریزبینی به نظرات و خواسته های مشتریان گوش فراداده و سپس آن را با دانش و فناوری نوین آمیخته و یک اثر ماندگار خلق کنند.

شرکت تولیدی و صنعتی لیا شیمی موظف است در فـضـایـی که احـترام و بـردبـاری سرلوحه آن بوده فعالیت کند و هدف مشخـص همــکـاران ارتقــاء دانـش فـنــی، رضـایت مشتری، ارتقاء شغلی و در کنار آن رسیدن به شرایط ایده آل مالـی باشد زیرا اعتقاد داریم که رسیدن به تمامی رویاهایمان درصورتیکه اراده کنیم میسر است.

بهتر است همین امروز در آرامش کامل آرزوهایمان را بنویسیم و جـهت رسیدن به آن ها برنامه ریزی کنیم. زیرا تمام اتفاقات خوب در آرامش کامل صورت می گیرد.

پـس بر آن شـدیم با توکـل و یاری پـروردگار و با گرد هم آوردن مهندسین، کارشناسان و مـدیران با تجـربه و متعـهد در سال 1393 اقدام به احداث کارخانه تولید محصولات نفتی کـرده و پـس از تـلاش بـی وقـفـه و شبـانـه روزی با بـرگرفـتن مـاشین آلات و تکنـولـوژی پـیشرفته روز توفیق احداث این واحد تولیدی در استـان تهران را یافتیم.

این واحـد صنعتـی از زمـان آغـاز به کار تا کـنون همـواره تلاش نمـوده تا کیفیت محصولات تولـیدی خود را ارتقـاء داده و با رعـایت استانـداردهـای داخلـی (استـاندارد ملـی ایران) و استانداردهای بین المللی نظیر SAE,API با استفاده از روغـن پایه نفتی، پلیمر ها،پکیج ها و دیگـر مواد افـزودنـی از برترین برندهای امریکایی و اروپـایی در فـاز اول، شروع به تولید انواع روغن موتور، روغن دنده، روغن هیدرولیک، روغن ترمز، ضدیخ، روغن های صنعتی و… با تایید بیش از 15 کمپانی برتر خودرو ساز جهانی تولید و عرضه کند.

آدرس: تهران، جنت آباد شمالی نبش کوچه علیپور پلاک 304 طبقه 3 واحد 5 – شرکت تولیدی و صنعتی لیا شیمی

شماره تماس: 02144805090

بیشتر

دلفد هیچ‌ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌ تر معامله کنید.
گزارش مشکل آگهی
ثبت آگهی خودرو

پیشنهادهای شگفت انگیز دلفد