دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

تولید کننده انواع فنرهای فولادی

تولید کننده انواع فنرهای فولادی

شرکت توان ساز فنر، تولید کننده انواع فنرهای فولادی، تسمه ای و فرمینگ با دستگاه های تمام اتوماتیک – CNC

معرفی شرکت توان ساز فنر ایرانیان:

شرکت تولیدی صنعتی توان ساز فنر ایرانیان بنام فنرسازی استاندارد در سال 1367 تاسیس گردید و درسال 1389 با تغییر نام و با گسترش فعالیتهای خود، با تکیه بر سیستم کیفی مطلوب به شرکتی تبدیل گردید که اینک توانسته است با پشتوانه توانمندی های مهندسی و تولیدی پاسخگوی مناسب در زمینه تامین نیازخودرو سازان و صنایع دیگر در سطح کشور باشد.

کنترل کیفیت:

از دیدگاه توان ساز فنر آنچه بیش از کسب گواهینامه دارای اهمیت میباشد، حرکت در مسیر کیفیت و نهادینه کردن فرهنگ کیفیت میباشد. بدین منظور این مجموعه در راستای اجرای طرح های نوین با اهداف تحقیقاتی، آزمایشگاهی، انجام آزمونهای کنترل کیفی و همچنین تکیه بر سوابق و پشتوانه ی علمی در صنعت فنرسازی اقدام به توسعه آزمایشگاه کنترل کیفیت نموده، که این امر موجبات رضایت مشتریان را دربرداشته است.

توانمندی تولید:

شرکت توان ساز فنر ایرانیان با بهره گیری از تکنولوژی کارشناسان خود در زمینه تولید فنر، توانایی تولید انواع فنرهای کششی و پیچشی از سایز 0/4 میلی متر و همچنین فنرهای فشاری از سایز 0/15 تا 0/40 میلیمتر برای صنایع مختلف از جمله صنایع خودرو سازی، لوزام خانگی، صنایع الکتریکی و صنایع نظامی و … را دارا میباشد .

افق آینده:

بی گمان کسب گواهینامه کیفیت تولید و سیستم های مدیریتی، بهره گیری از منابع ارزشمند و بهبود مستمر روش های تولید، نگاه ما راه به آینده جدی تر نموده و این مجموعه را در زمینه به روز نمودن تکنولوژی و فناوری تولید مصمم تر می نماید.

شرکت توان ساز فنر با اخذ گواهینامه های کیفیت تولید و سیستم های مدیریتی ، بهره گیری از متدهای نوین تولید و برخورداری از تجارت چندین ساله، توانسته است گامی محکم و استوار در این صنعت برداشته و با توجه به واقع شدن درشهر تهران و قابلیت دسترسی آسان به مراکز صنعتی بزرگ، نقش بسزایی را ایفا می نماید.

امید است که با وجود این توانایی های بالفعل، این شرکت بتواند بخشی از نیازهای صنایع کشور را تامین نماید.

آدرس: تهران، قدس بلوار 45 متری کلهر خیابان سیمرغ (کوشان طیور) پلاک 14 – شرکت توان ساز فنر

شماره تماس: 02146853880

بیشتر

دلفد هیچ‌ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌ تر معامله کنید.
گزارش مشکل آگهی
ثبت آگهی خودرو

پیشنهادهای شگفت انگیز دلفد