دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

تولید کننده انواع فنرهای فولادی

تولید کننده انواع فنرهای فولادی

شرکت توان ساز فنر ، تولید کننده انواع فنرهای فولادی ، تسمه ای و فرمینگ با دستگاه های تمام اتوماتیک – CNC

معرفی شرکت توان ساز فنر ایرانیان

شرکت تولیدی صنعتی توان ساز فنر ایرانیان بنام فنرسازی استاندارد در سال 1367 تاسیس گردید و درسال 1389 با تغییر نام و با گسترش فعالیتهای خود ، با تکیه بر سیستم کیفی مطلوب به شرکتی تبدیل گردید که اینک توانسته است با پشتوانه توانمندی های مهندسی و تولیدی پاسخگوی مناسب در زمینه تامین نیازخودرو سازان و صنایع دیگر در سطح کشور باشد

کنترل کیفیت

از دیدگاه توان ساز فنر آنچه بیش از کسب گواهینامه دارای اهمیت میباشد ، حرکت در مسیر کیفیت و نهادینه کردن فرهنگ کیفیت میباشد . بدین منظور این مجموعه در راستای اجرای طرح های نوین با اهداف تحقیقاتی ، آزمایشگاهی ، انجام آزمونهای کنترل کیفی و همچنین تکیه بر سوابق و پشتوانه ی علمی در صنعت فنرسازی اقدام به توسعه آزمایشگاه کنترل کیفیت نموده ، که این امر موجبات رضایت مشتریان را دربرداشته است .

توانمندی تولید

شرکت توان ساز فنر ایرانیان با بهره گیری از تکنولوژی کارشناسان خود در زمینه تولید فنر ، توانایی تولید انواع فنرهای کششی و پیچشی از سایز 0/4 میلی متر و همچنین فنرهای فشاری از سایز 0/15 تا 0/40 میلیمتر برای صنایع مختلف از جمله صنایع خودرو سازی ، لوزام خانگی ، صنایع الکتریکی و صنایع نظامی و …. را دارا میباشد .

افق آینده

بی گمان کسب گواهینامه کیفیت تولید و سیستم های مدیریتی ، بهره گیری از منابع ارزشمند و بهبود مستمر روش های تولید ، نگاه ما راه به آینده جدی تر نموده و این مجموعه را در زمینه به روز نمودن تکنولوژی و فناوری تولید مصمم تر می نماید .

شرکت توان ساز فنر با اخذ گواهینامه های کیفیت تولید و سیستم های مدیریتی ، بهره گیری از متدهای نوین تولید و برخورداری از تجارت چندین ساله ، توانسته است گامی محکم و استوار در این صنعت برداشته و با توجه به واقع شدن درشهر تهران و قابلیت دسترسی آسان به مراکز صنعتی بزرگ ، نقش بسزایی را ایفا می نماید . امید است که با وجود این توانایی های بالفعل ، این شرکت بتواند بخشی از نیازهای صنایع کشور را تامین نماید .

  تهران – قدس – بلوار 45 متری کلهر – خیابان سیمرغ – (کوشان طیور) – پلاک 14 – شرکت توان ساز فنر – 2146853880

بیشتر

دلفد هیچ‌ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌ تر معامله کنید.
گزارش مشکل آگهی
ثبت آگهی خودرو

پیشنهادهای شگفت انگیز دلفد