دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

تولیدکننده انواع پرچ

تولیدکننده انواع پرچ

پرچ آسیا ، تولیدکننده انواع پرچ

شرکت پرچ آسیا تولید کننده پرچ های اختصاصی و انواع سوراخ دار و پرچ های صنایع هوائی و پین های صنعتی و پله دار محوری ,انواع نقطه پلاتین دومتاله و مسی می باشد.

نگرش ما به صنعت . فلسفه کاری ما را مشخص میکند و فلسفه کاری ما اهداف ما را تعیین کرده است و اهداف ما عملکرد ما را در پرچ ساز شکل داده است .

براین اساس ما در پرچ آسیا تمام درآمد خود را در قبال ایجاد ارزش افزوده متوقع هستیم و مسؤلیت اجتماعی خود را در کار سالم و مشتری گرایی می دانیم .

جهانی شدن :

پدیده جهانی شدن و تجارت جهانی ما را مکلف می کند تا نگاه متفاوتی به بازار داشته باشیم ، بازار محدود ایران فرصت تولید با قیمت ارزان را از ما می گیرد و ما ناچار هستیم برای تولید بیشتر نگاهی به بازار های برون مرزی داشته باشیم و کیفیت محصولات خود را بهبود بخشیم و قیمت آنها را مناسب ترکنیم . لذا بهبود مستمر کیفیت و توسعه مستمر در دستور کار ما قرار دارد .

خط مشی کیفیت :

جلب رضایت مشتریان بازار هدف از طریق تامین نیازهای ایشان و سنجش از طریق توجه به حجم خرید آنها و کوشش در جهت تقلیل هزینه ها به قصد کاهش قیمت فروش ، تا رقابت در بازار هدف جهانی بر اساس طرح تجاری ممکن گردد .

در این خط مشی توجه به آموزش و بهبود مستمر و مشارکت کارکنان و توسعه فرهنگ کیفیت و حرکت به سمت خطا صفر مدنظر است .

با توجه به اینکه ساپکو و سازه گستر برای ما مشتریان ویژه ای هستند تاکید ایشان به بیان (توجه به آموزش و بهبود مستمر و مشارکت کارکنان و توسعه فرهنگ کیفیت و حرکت به سمت خطا صفر) به خط مشی پرچ آسیا اضافه می کنیم ، هر چند در مدیریت کیفیت جامع که ما مدعی هستیم شیوه مدیریت پرچ ساز بر آن پایه است به طور مشخصی این مطالب حضور دارد .

  تهران – تهران – خاوران , پاکدشت , نرسیده به شریف آباد , شهرک صنعتی تولیدی موزائیک سازان(امام رضاع) , کوچه هفتم , پلا – پرچ آسیا – 213641296

بیشتر

دلفد هیچ‌ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌ تر معامله کنید.
گزارش مشکل آگهی
ثبت آگهی خودرو

پیشنهادهای شگفت انگیز دلفد