دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

تولیدکننده انواع پرچ

تولیدکننده انواع پرچ

پرچ آسیا، تولیدکننده انواع پرچ

شرکت پرچ آسیا تولید کننده پرچ های اختصاصی و انواع سوراخ دار و پرچ های صنایع هوائی و پین های صنعتی و پله دار محوری، انواع نقطه پلاتین دومتاله و مسی می باشد.

نگرش ما به صنعت، فلسفه کاری ما را مشخص میکند و فلسفه کاری ما اهداف ما را تعیین کرده است، اهداف ما عملکرد ما را در پرچ ساز شکل داده است.

براین اساس ما در پرچ آسیا تمام درآمد خود را در قبال ایجاد ارزش افزوده متوقع هستیم و مسؤلیت اجتماعی خود را در کار سالم و مشتری گرایی می دانیم.

جهانی شدن:

پدیده جهانی شدن و تجارت جهانی ما را مکلف می کند تا نگاه متفاوتی به بازار داشته باشیم، بازار محدود ایران فرصت تولید با قیمت ارزان را از ما می گیرد و ما ناچار هستیم برای تولید بیشتر نگاهی به بازار های برون مرزی داشته باشیم و کیفیت محصولات خود را بهبود بخشیم و قیمت آنها را مناسب ترکنیم لذا بهبود مستمر کیفیت و توسعه مستمر در دستور کار ما قرار دارد.

خط مشی کیفیت:

جلب رضایت مشتریان بازار هدف از طریق تامین نیازهای ایشان و سنجش از طریق توجه به حجم خرید آنها و کوشش در جهت تقلیل هزینه ها به قصد کاهش قیمت فروش، تا رقابت در بازار هدف جهانی بر اساس طرح تجاری ممکن گردد.

در این خط مشی توجه به آموزش و بهبود مستمر و مشارکت کارکنان و توسعه فرهنگ کیفیت و حرکت به سمت خطا صفر مدنظر است.

با توجه به اینکه ساپکو و سازه گستر برای ما مشتریان ویژه ای هستند تاکید ایشان به بیان (توجه به آموزش و بهبود مستمر و مشارکت کارکنان و توسعه فرهنگ کیفیت و حرکت به سمت خطا صفر) به خط مشی پرچ آسیا اضافه می کنیم، هر چند در مدیریت کیفیت جامع که ما مدعی هستیم شیوه مدیریت پرچ ساز بر آن پایه است به طور مشخصی این مطالب حضور دارد.

آدرس: تهران، خاوران پاکدشت نرسیده به شریف آباد شهرک صنعتی تولیدی موزائیک سازان (امام رضاع) کوچه هفتم – پرچ آسیا

شماره تماس: 0213641296

بیشتر

دلفد هیچ‌ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌ تر معامله کنید.
گزارش مشکل آگهی
ثبت آگهی خودرو

پیشنهادهای شگفت انگیز دلفد