دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

تولیدکننده انواع فشنگی های آب و روغن خودرو

تولیدکننده انواع فشنگی های آب و روغن خودرو

آرین کالا تک قومس، تولیدکننده انواع فشنگی های آب و روغن خودرو

کارخانه آرین کالا تک در سال 1392 کار خود را با اجرای مراحل تحقیقات پیرامون انواع سنسورهای فشار روغن و دمای آب خودروهای تولید داخل آغاز نمود بگونه ای که در پایان سال 1392 طرح های اولیه از 13 مدل محصول به همراه امکان سنجی های لازم تدارک دیده شد.

در ابتدای سال 1393 عملیات اجرایی طراحی و ساخت ماشین آلات خطوط مونتاژ، قالبهای فلزی و تزریق پلاستیک ، ماشین آلات تست آزمایشگاهی و حین تولید با تیم مجرب و کارآزموده مهندسی شروع شد.

مجموعه مورد نیاز جهت تولید محصولات 13گانه ایرانخودرو و سایپا (محصولات اولیه) در تابستان 1394 مهیا و آماده بهره برداری گردید.

نمونه های اولیه تولید شده در شرایط آزمایشگاهی و توسط آزمایشگاه های معتبر و مورد تایید صنایع خودرو ساز داخلی مورد آزمون قرار گرفت و تاییدیه های لازم اخذ گردید به موازات عملیات تست آزمایشگاهی سنسورهای تولیدی در شرایط واقعی و میداتی نیز مورد تست قرارگرفته و انطباق آن با تست پلن ها تایید گردید.

با این تفاصیل شرکت آرین کالا تک بصورت رسمی فعالیت تولیدی خود را در دیماه 1394 آغاز نمود.

از ابتدای سال 1395 طرحهای امکان سنجی و تولید 2 نمونه سنسور دمای آب مورد مطالعه قرار گرفت که طی زمانبندی تعریف شده سه ماهه به بار نشسته و نمونه های اولیه جهت تست های آزمایشگاهی و عملکردی آماده گردید که تاییدیه های لازم نیز اخذ گردید.

سه ماهه دوم سال 1395 چهار طرح جدید بعنوان پیشنهاد جهت بررسی و امکان سنجی در اختیار واحد فنی و مهندسی قرار گرفت که با برنامه زمانبندی در نظر گرفته شده تا پایان سه ماهه دوم با پیشرفت فیزیکی 60 درصدی طبق برنامه زمانبندی تعیین شده مطابق برنامه بوده و تا پایان سه ماهه سوم 1395 نمونه های اولیه و یک روز خط جهت تولید انبوه آماده میگردد.

امید است با برنامه های تحقیق و توسعه R&D و برنامه های راهبردی بتوانیم در آینده نزدیک به یکی از بزرگترین تولید کنندگان زیر شاخه سنسور خودروی ایران با سهم بیش از 30 درصد مصرف بازار تبدیل گردیم.

همچنین این شرکت در راستای ارتقای سطح کیفی و کمی تولید خود با پیاده سازی سیستم های مدیریت و تضمین کیفی موفق به اخذ پروانه بهره برداری و 2009-16949 TS ISO و2008-9001 ISO گردیده است.

آدرس: سمنان، شهرک صنعتی شرق خیابان تولید خیابان توسعه 2 – آرین کالا تک قومس

شماره تماس: 02333652358

بیشتر

دلفد هیچ‌ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌ تر معامله کنید.
گزارش مشکل آگهی
ثبت آگهی خودرو

پیشنهادهای شگفت انگیز دلفد