دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

تولیدکننده قطعات جلوبندی اتومبیل

تولیدکننده قطعات جلوبندی اتومبیل

شرکت آذر نهاد سامان از سال 1367 فعالیت خود را در زمینه تولید قطعات خودرو آغاز نموده است.

این شرکت با اتکا به دانش فنی و تکنولوژی روز و با استفاده از مدیران مجرب و پرسنل متعهد به سیستم های کیفی توانسته است استانداردهای ملی و گواهینامه بین المللی مدیریت کیفیت ایزو 2000-9001 را برای محصولات خود دریافت کند، همچنین به علت اهمیت بیشتر به کیفیت محصولات تولیدی در سال 2005 موفق به اخذ گواهینامه و تندیس طلایی کیفیت از کمیته بین المللی اروپا گردید.

امید است با توکل به خدا و اتکا به دانش روز بتوانیم محصولات خود را با کیفیت بهتر تولید کرده و باعث غرور و افتخار ملی گردیم.

سیاست مدیریتی این شرکت بر اساس ارزش های انسانی، مشتری مداری، کیفیت، حضور در بازارهای داخلی و خارجی پایه گذاری شده است.

در این راستا با وجود متخصصان و کارشناسان با تجربه، توسعه و افزایش تولید محصولات را با هدف کسب رضایت مشتریان در برنامه گنجانده است، امید است بتوانیم نقش موثری در شکوفایی صنعت خودروسازی کشور داشته باشیم.

خط مشی کیفیت شرکت آذر نهاد سامان:

شرکت آذر نهاد سامان بر این باور است که سرمایه اصلی ما مشتری می باشد و بقای هر سازمان و ارتقای کیفی آن بستگی به رضایت کامل مشتری دارد لذا این سازمان با توجه به اصل مشتری مداری و اعتقاد راسخ به این که موفقیت و امنیت شغلی سازمان در گرو رضایت مشتریان می باشد تامین رضایت مشتری را در سرلوحه اهداف خود قرار داده است.

سازمان ما باید بکوشد تمامی فرآیندهای کمی و کیفی خود را با بهبود مستمر ارتقاء بخشد تا بتواند محصولات خود را طبق الزامات مشتریان ارائه نموده و همواره از رضایت کامل مشتری اطمینان حاصل نماید.

جهت توانمند کردن مدیریت منابع انسانی، استفاده از آموزش مستمر نیروی انسانی بعنوان یکی از عوامل تاثیر گذار در کیفیت بوده و باعث ارتقاء دانش و مهارت منابع انسانی خواهد شد.

توسعه قابلیتهای تکنولوژیکی، توسعه تنوع محصولات و رقابت پذیری جهانی، تحقیق و توسعه و نوآوری و ایجاد زمینه مناسب برای صادرات از جمله اهداف این سازمان می باشد.

در نهایت سازمان ما باید بکوشد با مدیریت هزینه ها و بهبود فرایند بهره وری، به سودی عادلانه و سالم، همراه با کسب رضایت کامل مشتریان دست یابد.

آدرس: آذربایجان شرقی، تبریز، کیلومتر 17 جاده تهران، شهرک صنعتی عالی نسب، خیابان صنعت – آذرنهادسامان

شماره تماس: 04136309011

بیشتر

دلفد هیچ‌ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌ تر معامله کنید.
گزارش مشکل آگهی
ثبت آگهی خودرو

پیشنهادهای شگفت انگیز دلفد