دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

طراحی مهندسی و تامین قطعات ایران خودرو

طراحی مهندسی و تامین قطعات ایران خودرو

حلقه ارتباطی طراحی، ساخت و مونتاژ خودرو در کشور با تاسیس ساپکو در سال 1372 کامل شد.

این شرکت که طراحی مهندسی و تامین قطعات ایران خودرو را عهده دار شده بود، تنها با 35نفر پرسنل فعالیت خود را آغاز کرد.

ساپکو از تغییر نام و اساسنامه شرکت سهامی خاص خدمات اتومبیل سلپیک ایران در سال 1372 ایجاد شده است.

شرکت سهامی خاص خدمات اتومبیل سلپیک ایران در سال 1359 به منظور ارائه خدمات فنی جهت خودروهای ساخت شرکت ایران خودرو تاسیس و در سال 1372 با تغییر نام به شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات خودرو داخلی عملا منحل شد.

توضیح اینکه براساس مصوبه مجمع عمومی فوق العاده طی سال 1378 نام شرکت از ” شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات خودرو داخلی (سهامی خاص)” به ” شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات ایران خودرو (سهامی خاص)” تغییر یافته است.

رسالت اولیه ساپکو، استفاده حداکثر از امکانات بالقوه صنایع داخلی در تامین قطعات مورد نیاز خطوط تولید شرکت ایران خودرو بود که درهمین راستا اقدامات گسترده ای را جهت شناسایی و ارزیابی توانایی های سازندگان در اقصی نقاط کشور انجام داده است. این شرکت همچنین حداکثر سازی ارزش همراه با حداقل هزینه را دنبال می کند.

ساپکو در راستای دستیابی به آرمان خود یعنی: “رسیدن به جایگاه بزرگترین تامین کننده قطعات و مجموعه های خودرو در منطقه با کسب یک درصد سهم بازار جهانی قطعات خودرو OEM تا سال 1395” توانسته است با همکاری تمامی لایه های سازمانی خود اهداف استراتژیک خود را تهیه کند تا اطمینان یابد که تمامی افراد در تمامی سطوح سازمانی به طور هماهنگ و منسجم عمل می کنند.

راهبری بازار داخلی منطقه، تامین کننده رقابتی گروه ایران خودرو و یک خودرو ساز دیگر داخلی، تامین کننده رده اول OEM برای یک خودروساز جهانی و بالانس ارزی در تامین(شامل واردات CKD) ازدیگر اهداف ساپکو در سیر تحقق چشم انداز آن بشمار می آید.

سرآمدی، یادگیری، توانمندی، رقابت پذیری، خلاقیت، نوآوری، مشتری‏‏ مداری و تعهد و وفاداری را می توان از جمله ارزش های سازمانی این شرکت برشمرد.

آدرس: تهران، کیلومتر 13 جاده مخصوص کرج – ساپکو

شماره تماس: 02144903755

بیشتر

دلفد هیچ‌ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌ تر معامله کنید.
گزارش مشکل آگهی
ثبت آگهی خودرو

پیشنهادهای شگفت انگیز دلفد