دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

تولیدکننده نرم ترین دوشاخ کلاچ در ایران

تولیدکننده نرم ترین دوشاخ کلاچ در ایران

ثمین یدک تبریز تولیدکننده نرم ترین دوشاخ کلاچ در ایران

ثمین یدک تبریز فعالیت چشمگیر خود را از سال 1376 در زمینه تامین قطعات یدکی آغاز و پس از آن اقدام به واردات قطعات یدکی کرده است.

این مجموعه با در نظر گرفتن حساس بودن زمینه کاری خود اقدام به واردات قطعاتی می کند که از نظر کیفیت هم رده بهترین نوع قطعات باشد تا باب سلیقه شما مشتریان عزیز باشد.

ثمین یدک تبریز با داشتن مدریتی کاردان و کادری مجرب و فعال باسابقه درخشانی که تا به امروز کسب کرده اند با تمامی توان خود اماده ارائه بهترین قطعات و خدمات به شما سروران عزیز می باشند.

ثمین یدک تبریز در راستای مشتری مداری و با هدف توسعه ی شبکه ی فروش خود، و جهت حل مشکلات خریدهای سنتی، فعالیت تجارت الکترونیکی را نیز در دستور کار خود قرار داد و در همین راستا اقدام به انتشار وب سایت فروشگاهی خود نموده است.

اکنون با اتکا به تجربه های خود در تجارت و مشتر‌ی مداری و با بهره گیری از جدیدترین فناوری ها در صنعت ارتباطات، اقدام به ایجاد مرکز خرید اینترنتی ثمین یدک نموده تا خرید بار دیگر عملی لذت بخش برای مشتریان پر مشغله در عصر ارتباطات باشد.

خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.

امید است به خواندن این سطور اکتفا ننموده و شروع همکاری متقابل را در برنامه ریزی کوتاه مدت خویش قرار دهید. کلیه تلاشهای مدیریت و همچنین کادر مسئول و کاردان ثمین یدک تبریز در جهت ارائه بهترین خدمات و جلب رضایت ارزشمند شما همکار گرامی می باشد.

ثمین یدک تبریز تلفیقی است از دانش، تخصص، تجربه و مدیریت جهت ارائه ی محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان. ما بر این باوریم که توسعه ی ثمین یدک جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص، تحقق نخواهد یافت.

در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت و تأمین منافع استفاده کنندگان از محصولات و خدمات ارائه شده، نه یک شعار، که برای ما یک اعتقاد و باور است.

تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی ثمین یدک که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت از آنان است، در دستور کار ثمین یدک تبریز قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش فنی و کاهش هزینه ها جزو اولویت ها و برنامه های ثمین یدک است.

در این میان ثمین یدک تبریز هم به عنوان یک بنگاه اقتصادی و با داشتن تجارب مفید همواره تلاش نموده است گام هایی در جهت رشد و تعالی خود برداشته تا اهداف از پیش تعیین شده اش را محقق سازد.

شماره تماس: 04133247595

بیشتر

دلفد هیچ‌ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌ تر معامله کنید.
گزارش مشکل آگهی
ثبت آگهی خودرو

پیشنهادهای شگفت انگیز دلفد