دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

بازار لاستیک ایرانیان

بازار لاستیک ایرانیان

بازار لاستیک ایرانیان

امروزه برای بیشتر نیازهای روزمره راه حل جدید تری وجود دارد، از جمله انتخاب و خرید کالا، دیگر کمتر کسی بدون تحقیق و بررسی برای خرید محصول و کالای مورد نیاز خود اقدام میکند، ایده ی ایجاد مجموعه ی بازار لاستیک نیز از همین راه حل ابتدایی شروع شد.

وجود خلاء اطلاع رسانی در زمینه ی تایر خودرو های مختلف و همچنین ناکافی بودن امکان مقایسه ی اطلاعات مربوط به صنعت تایر برای بسیاری از مردم، مارا بر آن داشت تا با استفاده از این فضای ارتباطی، گامی در جهت سهولت در خرید و بالا بردن سطح دانش هموطنان عزیزمان در این زمینه برداریم.

محصولاتی که همه ی ما روزانه در حال استفاده از آنها هستیم و جزء مهم صنعت حمل و نقل محسوب میشوند، ولی کمتر کسی اطلاعات کافی در این زمینه دارد و با مقایسه ی صحیح، تایر مناسب خودروی خود را با توجه به شرایط استفاده انتخاب میکند.

تجربه ی طولانی فروشندگان این مجموعه، با خریداران به سبک بازار سنتی لاستیک، سبب شناخت تمام نیازهای مشتریان و ارائه ی پیشنهاد های مناسب شرایط، به آنها شده است.

برای مثال، ممکن است خرید تایر مخصوص خودروی شخصی خودمان، به دفعات فراوان، به تجربه های مختلف از خرید، خوب و یا غیر قابل قبول منتهی شده باشد، یکی از دلایل آن نبود اطلاعات کافی و صحیح در این زمینه، آن هم مربوط به نیاز ماست، اطلاعاتی از جمله انتخاب صحیح طرح آج با توجه به جغرافیای محل استفاده، انتخاب صحیح سایز با توجه به خودروی مورد استفاده و نوع استفاده از آن وسیله، میزان فشار مناسب باد در شرایط مختلف جاده ای و…

آدرس: تهران، خیابان امیرکبیر غربی، بعد از پامنار مجتمع تیمچه امیرکبیر، پلاک 309 – بازار لاستیک ایرانیان

شماره تماس: 02133530482

بیشتر

دلفد هیچ‌ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌ تر معامله کنید.
گزارش مشکل آگهی
ثبت آگهی خودرو

پیشنهادهای شگفت انگیز دلفد