دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

فروشگاه شیشه اتومبیل تک

فروشگاه شیشه اتومبیل تک

فروشگاه شیشه اتومبیل تک

فروشگاه شیشه اتومبیل تک از ساله ۱۳۸۲ فعالیت خود در زمینه نصب و فروش شیشه اتومبیل آینه بغل و بالابر انواع خودروها با مدیریت عبدالرضا خوش فطرت شروع بکار کرده و شعبه دوم مربوط به تولید و پخش انواع نوارجات لاستیکی دور شیشه، دور درب، شیلنگهای صنعتی و کفپوش میباشد.

فروشگاه ایران لاستیک (خوشفطرت) که از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را اغاز کرده است با شرکتها و کارخانه جات بزرگی همچون صنایع چسب ثنا شیمی، صنایع لاستیک، شیلنگ غفاری و… در زمینه خریدو فروش فعالیت داشته و بعضی از انواع برندهای معروف از جمله انواع نوارجات دور شیشه اردوغان شیلنگهای بنزین وصنعتی سان تک انواع دور درب و دور شیشه وین لاس را از کشور ترکیه وارد می کند.

نکات قوتی که ما را مورد رضایت مشتریان عزیز قرار داده نو اوری و تخصص از کارخانجات معتبر خارج از کشور و استفاده از دستگاههای نصب خودرو سازی داخلی و خودرو سازان کشورمان، استفاده از شیشه و چسبهای برنددار و تجربه ماست.

از جمله فعالیتهای فروشگاه شیشه اتومبیل تک در ضمینه نصب شیشه اتومبیل که با گذراندن دوره ی آموزشی نصب شیشه اتومبیل در کارخانه RENOLT ترکیه بوده است این واحدهای فروش و نصب در نظر دارند در آینده انواع رباطهای نصب شیشه را از کشور ایتالیا وارد کشور کنند که گام بزرگی در صنعت شیشه کشور عزیزمان می باشد.

آدرس: آذربایجان شرقی، تبریز، مابین چهارراه نادر و میدان قونقا، جنب باطری سازی نوین – فروشگاه شیشه اتومبیل تک

شماره تماس: 04132843074

بیشتر

دلفد هیچ‌ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌ تر معامله کنید.
گزارش مشکل آگهی
ثبت آگهی خودرو

پیشنهادهای شگفت انگیز دلفد